Niečo nové pod slnkom

Pozrite si vylepšenú montáž
Potrubie svetlovodu

Užívajte si meniace sa svetlo dňa

Prírodné dynamické denné svetlo prináša do vašich vnútorných priestorov život takým spôsobom, akým to jednoduchá lampa nedokáže.

Dodajte energizujúce lúče jari do oblastí, o ktorých ste sa nazdávali, že to nie je možné alebo nechajte letné slnko, aby sa vo vašom domove realizovalo v plnej sile. Nie je to iba slnko, ktoré si budete môcť užívať. Zmeny počasia, prechádzajúce oblaky a dokonca mesačné svetlo sa odrážajú cez svetlovod, aby vám poskytovali absolútne jedinečnú „živú“ miestnosť.

Predĺžená záruka

Pokiaľ je svetlovod VELUX nainštalovaný doporučenou, cerfikovanou montážnou firmou VELUX, poskytuje VELUX  dodatočnú päť ročnú záruku na svetlovod, za predpokladu, že prvý koncový užívateľ správne vyplní online registračný formulár nižšie a to do max. 1 roku od dátumu dodania výrobku. Predĺžená záručná doba môže byť uplatnená buď u predajcu VELUX alebo priamo u spoločnosti VELUX na základe predloženého potvrdenia o registrácií záruky. Predĺžená záručná doba vyprší 10 rokov po dodaní výrobku - viď. kompletné znenie záručných podmienok.

Vysoká spokojnosť zákazníka

Podľa prieskumu rakúskeho trhu uskutočneného v roku 2014 viac ako 95 % zákazníkov, ktorí si namontovali svetlovod VELUX, by ho odporučilo iným.

Svetlovody VELUX nás príjemne prekvapili, pretože svetlo dovnútra prepúšťajú, aj keď je zamračené. Vnútri majú zabudovanú žiarovku, čiže počas tmavej noci neostaneme bez zdroja svetla. Aby bolo svetla v noci viac, skombinovali sme svetlovody so svietidlami podobného dizajnu.

Peter Paľa, majiteľ rodinného domu v Raslaviciach

Svetlovod VELUX hodnotím ako jedno z najlepších riešení osvetlenia pre miestnosti, ako sú toalety, chodby, či šatník. Vrelo ho odporúčam každému.

Martin Krajňák, majiteľ rodinného domu v Prešove

Svetlovody VELUX montujem už dosť dlho. Som spokojný s tým, ako spoločnosť VELUX vyriešila proces a možnosti montáže. Nielen ja, ale aj samotní majitelia sú z výsledku nadšení.

Anton Dobranský, montážnik