Riešenia presvetlenia detskej izby

Dostatok denného svetla a čerstvého vzduchu je v detských izbách dôležitejšia než kdekoľvek inde. Učenie s ním ide rýchlejšie a na všetky hry je dobre vidieť. So strešnými oknami bude vytvorenie zdravého vnútorného prostredia hračka. A keď príde čas spánku, stačí zatiahnuť zatemňujúcu roletu.

VELUX odporúča

KYVNÉ STREŠNÉ OKNO
V CELODREVENOM PREVEDENÍ                   

Hodí sa do miestnosti, kde oceníte prirodzený vzhľad dreva. Okno je natreté čírym, vodou riediteľným lakom, ktorý drevo chráni pred nečistotami a vlhkosťou.

ZATEMŇUJÚCA ROLETA                              
Základom kvalitného spánku je tmav miestnosť. Zlaďte si svoju zatemňujúcu roletu s ďalším vybavením izby - kolekcia Colour by You ponúka 1800 odtieňov.

VONKAJŠIA MARKÍZA                                  
Účinne ochráni miestnosť pred prehrievaním. Priehľadná tkanina nebráni vo výhľade a prepúšťa dovnútra svetlo.
 riešenie Premium
 riešenie Štandard Plus

Premium Štandard Plus

GGL  manuálne ovládané strešné okno

GLL – manuálne ovládané strešné okno

DSL – diaľkovo ovládaná zatemňujúca roleta VELUX

DKL – manuálne ovládaná zatemňujúca roleta

MSL – diaľkovo ovládaná vonkajšia markíza VELUX

MHL – manuálne ovládaná vonkajšia markíza

EDW 2000 – zateplené lemovanie pre strešné okno

EDW 2000 – zateplené lemovanie pre strešné okno

Vzorové riešenia pre vašu inšpiráciu

Preskúmať viac
Nápady pre detskú izbu – Maximalizovanie vášho priestoru

Maximalizovanie vášho priestoru

Vyvýšená posteľ je vynikajúcim spôsobom na vytvorenie dodatočného priestoru v miestnosti dospievajúceho dieťaťa. S troma veľkými strešnými oknami zabezpečujúcimi osvetlenie je priestor detskej izby otvorený, komfortný a vždy plný čerstvého vzduchu. Jedno okno je umiestnené vysoko, aby denné svetlo preniklo hlbšie do izby – a to strešné okno VELUX, ktoré sa dá otvárať pomocou nášho inovatívneho diaľkového ovládača.

Nápady pre detskú izbu
Preskúmať viac
Nápady pre detskú izbu – Viac denného svetla než kedykoľvek predtým

Viac denného svetla než kedykoľvek predtým

Z dôvodu svojho uhla a pozície v šikmej streche poskytujú strešné okná VELUX viac svetla nežvikierové okná. Kombinovaná roleta VELUX je zatemňujúca roleta a plisovaná roleta v jednom a ľahko používa. Ponúka to najlepšie z oboch: absolútne zatemnenie a jemne rozptýlené prirodzené svetlo počas celého dňa.

Inšpirácia pre detskú izbu
Preskúmať viac
Nápady pre detskú izbu – Jednoduché riešenie

Jednoduché riešenie


Samotné strešné okno VELUX predstavuje všetko, čo si vyžaduje dostatočné množstva svetla v detskej izbe. Pohodlné horné ovládanie nášho strešného okna uľahčuje otváranie okna aj vtedy, keď sa priamo pod ním nachádza nábytok. Bezúdržbové prevedenie strešného okna si nevyžaduje žiadne čistenie ani prelakovanie – stačí jednoducho utrieť mäkkou vlhkou utierkou.
Nápady a inšpirácia pre detskú izbu
Preskúmať viac
Inšpirácia pre detskú izbu – Získajte z vášho priestoru maximum

Získajte z vášho priestoru maximum

V detskej izbe býva rušno ako v úli. Nielenže je to miesto na spanie, ale aj priestor, v ktorom sa kamaráti stretávajú pri hrách. Strešné okno s horným ovládaním poskytuje to správne množstvo prirodzeného svetla a čerstvého vzduchu pre takúto miestnosť na hranie. Markíza je namontovaná zvonku a poskytuje ochranu pred prehrievaním.