Preskúmať viac
Nápady pre kuchyňu – Inovatívne riešenia pre ploché strechy 

Inovatívne riešenia pre ploché strechy

Domy s plochými strechami sú uprostred dispozície často tmavé, a preto svetlíky navrhnuté pre ploché strechy sú dokonalým spôsobom na privedenie prirodzené svetla a presvetlenia miestnosti. Dva svetlíky VELUX premenili túto kuchyňu na jasný, príťažlivý priestor vhodný pre stretnutia rodiny a pre zabávajúcich sa priateľov.

Nápady pre kuchyňu
Preskúmať viac
Nápady pre kuchyňu – Recept na fantastickú kuchyňu

Recept na fantastickú kuchyňu

Dve okná umiestnené vysoko zapĺňajú kuchyňu denným svetom a otvárajú ju. Nielenže poskytujú optimálne osvetlenie pre varenie, ale z vášho domova taktiež odvádzajú paru, dym a zápachy vznikajúce pri varení. Tieto strešné okná VELUX INTEGRA®, ktoré sú mimo dosah, sa dajú otvárať a zatvárať pomocou inteligentného diaľkového ovládača.

Inšpirácia pre kuchyňu s VELUX-om – nápady
Preskúmať viac
Nápady pre kuchyňu – Získajte z vášho priestoru maximum

Získajte z vášho priestoru maximum

Vďaka svojmu uhlu strešné okná vpúšťajú viac svetla do interiéru než tradičné vikiere. V tomto prípade zostava strešných okien VELUX rozjasňuje kuchyňu a zabezpečuje priestrannejší dojem z miestnosti.
Nápady pre kuchyňu
Preskúmať viac
Nápady pre kuchyňu – Zdravšia interiérová klíma 

Zdravšia interiérová klíma

Skupia strešných okien VELUX umiestnených vysoko poskytuje dokonalé, rovnomerné osvetlenie celej kuchyne. Tieto strešné okná VELUX INTEGRA®, ktoré sú mimo dosah, sa dajú otvárať a zatvárať pomocou inteligentného dotykového diaľkového ovládača.
Preskúmať viac
Nápady pre kuchyňu – Jasnejší každodenný život

Jasnejší každodenný život

Strešné okno VELUX INTEGRA®, umiestnené vysoko, poskytuje rovnomerné denné svetlo celej kuchyni. Kedykoľvek je to možné, odporúčame umiestnenie strešných okien nad priestorom, v ktorom sa pracuje a konzumuje jedlo, aby sa zabezpečilo najlepšie možné osvetlenie a vetranie tam, kde je to najviac potrebné.
Preskúmať viac
Nápady pre kuchyňu – Najlepší výhľad v meste

Najlepší výhľad v meste

Zostava troch strešných okien VELUX INTEGRA® zapĺňa kuchyňu dostatkom svetla a ponúka fantastický výhľad. Všetky okná majú praktickú bezúdržbovú polyuretánovú úpravu a sú vybavené žalúziami VELUX, ktoré sú odolné voči vlhkosti a dokonale sa hodia pre kúpeľne a kuchyne.