Riešenia presvetlenia kúpeľne

Prvých 15 až 20 minút denného svetla pomáha "nastaviť" biologické hodiny nášho tela. Dvojica strešných okien premenila kúpeľňu na atraktívny presvetlený priestor, v ktorom vás záplava intenzívneho svetla naštartuje na celý deň. Aj líčenie bude v prirodzenom svetle ľahšie.

VELUX odporúča

VELUX INTEGRA®                                            
Diaľkovo ovládané strešné okno VELUX INTEGRA® na solárny pohon je napájané pomocou fotovoltického panelu, takže sa zaobíde bez prívodu elektriny. Okno je možné ovládať jednoduchým dotykom tlačidla, preto je ideálne pre ťažko prístupné miesta. Do vlhkého prostredia kúpelne zvoľte bezúdržbové prevedenie s bielou polyuretánovou vrstvou.

LAMELOVÉ ŽALÚZIE                                     
Odolné voči vlhkosti a jednoducho sa čistia - ideálna voľba do vašej kúpeľne, kde zaistia reguláciu svetla aj potrebné súkromie.

ĽAHKÁ VONKAJŠIA ROLETA                       
Ochráni súkromie a v lete pomôže udržať v kúpeľni príjemnú klímu.
 riešenie Premium
 riešenie Štandard Plus

Premium Štandard Plus

GGU INTEGRA® Solar – diaľkovo ovládané strešné okno VELUX INTEGRA® Solar v bielom bezúdržbovom prevedení

GLU – manuálne ovládané strešné okno v bielom bezúdržbovom prevedení

PAL – manuálne ovládaná lamelová žalúzia

PAL – manuálne ovládaná lamelová žalúzia

SSS – ľahká vonkajšia roleta na solárny pohon VELUX INTEGRA®

MHL – manuálne ovládaná vonkajšia markíza

EDW 2000 – zateplené lemovanie pre strešné okno

EDW 2000 – zateplené lemovanie pre strešné okno

Vzorové riešenia pre vašu kúpelňu

Preskúmať viac
Nápady pre kúpeľňu – Slnečný štart do dňa

Slnečný štart do dňa

Rad dvoch strešných okien VELUX zapĺňa kúpeľňu so sprchovacím kútom slnečným svetlom. Vyššie umiestnené okno je mimo dosah, a preto bolo zvolené elektricky ovládané strešné okno VELUX INTEGRA®. Môže sa naprogramovať na vetranie miestnosti, keď ste mimo domu – a automaticky sa zatvorí, keď začne pršať. Obe okná majú bezúdržbovú polyuretánovú úpravu a sú doplnené žalúziami VELUX, ktoré sú odolné voči vlhkosti.

Nápady pre kúpeľňu
Preskúmať viac
Nápady pre kúpeľňu – Prirodzené svetlo všade

Prirodzené svetlo všade

Svetlovody VELUX umožňujú priniesť prirodzené svetlo do každého kúta vášho domu – a tam, kde umiestnenie tradičných strešných okien nie je možné. Dokonca aj počas zamračeného dňa svetlovody poskytujú toľko svetla ako bežná 60-wattová žiarovka. Vonkajší dizajn sa zhoduje s dizajnom iných výrobkov VELUX.

Nápady pre kúpeľňu II
Preskúmať viac
Nápady pre kúpeľňu – Kúpeľ v slnečnom svetle

Kúpeľ v slnečnom svetle

Svetlík VELUX predstavuje fantastický spôsob ako dodať nový rozmer ľubovoľnej miestnosti pod plochou strechou. Takže či už je strešné okno jediným spôsobom na vnesenie prirodzeného svetla alebo si želáte jasnejší, otvorenejší dojem z miestnosti s fasádnymi oknami, svetlíky vám poskytnú dokonalé riešenie.

Nápady pre kúpeľňu
Preskúmať viac
Nápady pre kúpeľňu – Momenty ticha

Momenty ticha

Čerstvý vzduch a denné svetlo vypĺňajú celú kúpeľňu a poskytujú dokonalé momenty ticha a súkromia. Ako horné okno bolo zvolené strešné okno VELUX INTEGRA® na diaľkové ovládanie. Môže sa naprogramovať na vetranie miestnosti, keď ste preč – a bude sa automaticky zatvárať, keď začne pršať. Obe okná majú bezúdržbovú polyuretánovú úpravu a sú doplnené žalúziami VELUX, ktoré sú odolné voči vlhkosti.
Nápady pre kúpeľňu VELUX
Preskúmať viac
Nápady pre kúpeľňu – Slnečná kúpeľňa

Slnečná kúpeľňa

Biela bezúdržbová polyuretánová úprava strešných okien VELUX predstavuje dokonalý spôsob ochrany pevného dreveného jadra pred vlhkosťou. Biela úprava rozjasňuje miestnosť a dovoľuje slnku zaplniť celú miestnosť.