Preskúmať viac
Nápady pre kúpeľňu – Slnečný štart do dňa

Slnečný štart do dňa

Rad dvoch strešných okien VELUX zapĺňa kúpeľňu so sprchovacím kútom slnečným svetlom. Vyššie umiestnené okno je mimo dosah, a preto bolo zvolené elektricky ovládané strešné okno VELUX INTEGRA®. Môže sa naprogramovať na vetranie miestnosti, keď ste mimo domu – a automaticky sa zatvorí, keď začne pršať. Obe okná majú bezúdržbovú polyuretánovú úpravu a sú doplnené žalúziami VELUX, ktoré sú odolné voči vlhkosti.

Nápady pre kúpeľňu
Preskúmať viac
Nápady pre kúpeľňu – Prirodzené svetlo všade

Prirodzené svetlo všade

Svetlovody VELUX umožňujú priniesť prirodzené svetlo do každého kúta vášho domu – a tam, kde umiestnenie tradičných strešných okien nie je možné. Dokonca aj počas zamračeného dňa svetlovody poskytujú toľko svetla ako bežná 60-wattová žiarovka. Vonkajší dizajn sa zhoduje s dizajnom iných výrobkov VELUX.

Nápady pre kúpeľňu II
Preskúmať viac
Nápady pre kúpeľňu – Kúpeľ v slnečnom svetle

Kúpeľ v slnečnom svetle

Svetlík VELUX predstavuje fantastický spôsob ako dodať nový rozmer ľubovoľnej miestnosti pod plochou strechou. Takže či už je strešné okno jediným spôsobom na vnesenie prirodzeného svetla alebo si želáte jasnejší, otvorenejší dojem z miestnosti s fasádnymi oknami, svetlíky vám poskytnú dokonalé riešenie.

Nápady pre kúpeľňu
Preskúmať viac
Nápady pre kúpeľňu – Momenty ticha

Momenty ticha

Čerstvý vzduch a denné svetlo vypĺňajú celú kúpeľňu a poskytujú dokonalé momenty ticha a súkromia. Ako horné okno bolo zvolené strešné okno VELUX INTEGRA® na diaľkové ovládanie. Môže sa naprogramovať na vetranie miestnosti, keď ste preč – a bude sa automaticky zatvárať, keď začne pršať. Obe okná majú bezúdržbovú polyuretánovú úpravu a sú doplnené žalúziami VELUX, ktoré sú odolné voči vlhkosti.
Nápady pre kúpeľňu VELUX
Preskúmať viac
Nápady pre kúpeľňu – Slnečná kúpeľňa

Slnečná kúpeľňa

Biela bezúdržbová polyuretánová úprava strešných okien VELUX predstavuje dokonalý spôsob ochrany pevného dreveného jadra pred vlhkosťou. Biela úprava rozjasňuje miestnosť a dovoľuje slnku zaplniť celú miestnosť.