Preskúmať viac
Nápady pre obývačku – Zdvojnásobte si množstvo svetla a váš výhľad

Zdvojnásobte si množstvo svetla a váš výhľad

Na dosiahnutie fantastického výhľadu a pre ešte viac denného svetla vo vašej obývačke namontujte strešné okná vo dvojici. Strešné okná VELUX INTEGRA® Solar je možné otvárať a zatvárať dotykovým diaľkovým ovládačom, čím sa zabezpečuje maximálny komfort a pohodlie. Na udržiavanie príjemných teplôt počas teplých, slnečných dní môžete na vonkajšiu stranu okna namontovať priehľadné markízy VELUX INTEGRA® Solar.

Časť 2 – nápady pre obývačku
Preskúmať viac
Nápady pre obývačku – Rozjasnite svoj deň

Rozjasnite svoj deň

Dvojica strešných okien VELUX INTEGRA® otvára túto obývačku na hornom podlaží a dodáva priestoru nový život. Strešné okná VELUX INTEGRA® je možné otvárať a zatvárať dokonca aj počas relaxovania na pohovke – vďaka diaľkovému ovládaču, ktorý umožňuje taktiež jednoduché nastavovanie interiérových a exteriérových doplnkov VELUX INTEGRA®.

Nápady pre obývačku
Preskúmať viac
Nápady pre obývačku – Komfort a pohodlie

Komfort a pohodlie

Zostava strešných okien v tomto dohora otvorenom strope rozjasňuje priestor a vnáša denné svetlo do každého kúta miestnosti. Strešné okná VELUX INTEGRA® boli ideálnou voľbou pre toto umiestnene mimo dosah, lebo ich otváranie a zatváranie je možné dotykovým diaľkovým ovládačom. A vďaka jedinečnému dažďovému senzoru sa okná v prípade dažďa budú zatvárať automaticky.
Nápady pre obývačku
Preskúmať viac
Nápady pre obývačku – Fantastická kombinácia strešných okien VELUX

Fantastická kombinácia strešných okien VELUX

Skupina štyroch strešných okien VELUX napĺňa túto obývačku hojnosťou denného svetla – a zároveň ponúka fantastický výhľad do záhrady a na oblohu. Dve strešné okná s horným ovládaním, skombinované s vertikálnymi doplnkovými oknami s otváraním dovnútra, poskytujú pohodlnú obsluhu.