Preskúmať viac
Nápady pre spálňu – Umožnite snom vznášať sa k hviezdam s panorámou vesmíru

Spánok pod hviezdami

Strmý sklon strechy tejto spálne umožnil namontovanie zostavy štyroch veľkých strešných okien, ktoré poskytujú fantastický panoramatický výhľad. Keďže tieto sú mimo dosah, v danom prípade boli zvolené strešné okná VELUX INTEGRA®, ktoré sa dajú ovládať naším dotykovým diaľkovým ovládačom. Všetky okná majú markízy, ktoré znižujú prehrievanie až o 90 %, čím sa udržuje komfort spálne počas teplého, slnečného dňa. Priehľadná sieťovina vpúšťa svetlo do miestnosti a zároveň zachováva výhľad.

Nápady pre modernú spálňu
Preskúmať viac
Nápady pre spálňu – Jasnejšia spálňa

Jasnejšia spálňa

Vďaka zostave strešných okien teraz táto spálňa na hornom podlaží vyniká hojnosťou prirodzeného svetla počas dňa. Pohodlné horné ovládanie našich štandardných okien umožňuje ľahučké otváranie okien aj v prípade, že posteľ sa nachádza hneď vedľa nich. A biele bezúdržbové krídlo dodáva miestnosti čistý, moderný vzhľad.

Inšpirácia pre spálňu
Preskúmať viac
Nápady pre spálňu – Získajte z vášho priestoru maximum

Získajte z vášho priestoru maximum


V tomto prípade dva svetlíky VELUX dodávajú priestoru nový rozmer tým, že vnášajú dodatočné prirodzené svetlo a rozjasňujú miestnosť.
Denné svetlo v spálni – nápady
Preskúmať viac
Váš nový balkón

Váš nový balkón

V tejto miestnosti je jedinečná kombinácia inovatívneho balkóna VELUX CABRIO® na jednej strane a kombinácia strešného okna so spodným ovládaním s neotváravým strešným oknom dole na strane druhej. Iba v priebehu pár sekúnd sa balkón VELUX CABRIO® rozloží na malý balkón.

Preskúmať viac
Získajte dokonalé svetlo

Získajte dokonalé svetlo

V tejto spálni s vysokou nadmurovkou strešného priestoru prinášajú tri strešné okná VELUX s horným ovládaním a s drevenou lakovanou povrchovou úpravou denné svetlo do hĺbky miestnosti. Ak sa kedykoľvek počas dňa vyžaduje tma, vonkajšie rolety poskytnú 100% zatemnenie. Spustením roliet sa zmäkčuje vnikajúce denné svetlo a zabezpečuje súkromie.
Preskúmať viac
Spálňa pre deň aj noc

Spálňa pre deň aj noc

Tri strešné okná s horným ovládaním a s dreveným lakovaným povrchom poskytujú denné svetlo a výhľad na stromy. Všetky okná majú zatemňujúce rolety na zabezpečenie dobrého nočného spánku a 100%-ho zatemnenia počas dňa.

Preskúmať viac
Extra svetlo a výhľad – Nápady pre spálňu

Extra svetlo a výhľad – nápady pre spálňu

V tejto spálni bolo možné namontovať dve strešné okná so spodným ovládaním, ktoré poskytujú fantastický panoramatický výhľad. Pod strešnými oknami so spodným ovládaním boli namontované okná doplnkové strešné okná GIU, ktoré poskytujú pekný výhľad do záhrady – a dokonca ešte viac denného svetla.