Nechajte okno,

nech sa stará

Sme generácia žijúca vo vnútri budov

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie trávime až 90 % nášho času vo vnútri budov. Obzvlášť s prichádzajúcim zimným obdobím stále intenzívnejšie pociťujeme, aký dopad má na naše telo a náladu nedostatok denného svetla a čerstvého vzduchu, ktoré sú základným predpokladom pre zdravé vnútorné prostredie.

Pozrite sa, aké riešenia pre konkrétne situácie ponúka spoločnosť VELUX.

Viete, že okno dokáže samé vyvetrať alebo automaticky stiahnuť roletu?


Vďaka inteligentným senzorom, ktoré neustále moniturujú vonkajšie aj vnútorné podmienky vášho domova, okná presne spoznajú, kedy potrebujete čerstvý vzduch alebo viac svetla.

  • Koniec starostí s plesňami a vydýchaným vzduchom.
  • Dažďový senzor zavrie okno vždy, keď začne pršať.
  • Ovládanie okien a žalúzií aj prostredníctvom mobilnej aplikácie.
  • Výhodný set s elektrickým alebo solárnym pohonom.

Ako vám strešné okná VELUX uľahčia život?

Nedostatok svetla, nedostupné držadlá okien alebo neočakávaný dážď? S tým všetkým si jednoducho poradia strešné okná VELUX s inteligentným diaľkovým ovládaním. Pozrite sa na naše príbehy a pred stavbou či rekonštrukciou vášho domu alebo bytu zvážte aj to, čo nevidíte.

Pre varenie a relax bez starostí

Zápach z jedla alebo nadmerná vlhkosť v interiéri? Strešné okná VELUX samé spoznajú, kedy je  treba vyvetrať.

Pre čerstvé rána

Preslnené ráno aj uprostred domu? Strešné okná privedú dostatok denného svetla aj tam, kam sa ho zvyčajne veľa nedostane.

Pre pokojný spánok

Prirodzený spánok bez rušivého vonkajšieho svetla a čerstvý vzduch po celú noc? S mobilnou aplikáciou je ovládanie strešných okien a roliet naozaj jednoduché.

Vedeli ste, že okná môžete elektrifikovať dodatočne?

Všetky manuálne ovládané strešné okná s horným ovládaním je možné doplniť o pohon slúžiaci na ovládanie okna, a získať tak elektricky alebo solárne napájané okno. Následné zapojenie do systému VELUX ACTIVE ovládanie zautomatizuje a vy sa už nebudete musieť o nič starať.

Správne vybraté okno je základ

Správne vybraté okno je základ

Aby ste si mohli užívať všetky výhody, ktoré strešné okno prináša, je nutné vybrať to správne. Do úvahy musíte vziať nielen počet strešných okien, ale napríklad aj osadenie alebo typ ovládania.

Ako na výmenu okna

Nastal čas vymeniť staré okná za nové? Skúsený odborník ich vymení jednoducho a rýchlo bez komplikovaného zásahu do konštrukcie strechy.
Pozrite sa, ako výmena prebieha.

Neviete si rady s vaším projektom? Napíšte nám.

Pošlite nám viac informácií a my vám radi pomôžeme nájsť najlepšie riešenie.

Mohlo by vás zaujímať