Pravidelné stretnutie
VELUX Contact Pro

Prijmite srdečné pozvanie od spoločnosti VELUX SLOVENSKO spol. s r.o. na

Pravidelné stretnutie VELUX Contact Pro

Stretnutie sa uskutoční v Healthy home kompetenčnom centre v Brne (sídlo VELUX Česká republika, Sokolova 1D, 619 00 Brno)
v termíne: 

  • 4.–5. 9. 2019 (streda – štvrtok)*

         alebo

  • 11.–12. 9. 2019 (streda – štvrtok)*

*Kapacita oboch termínov bola naplnená. V prípade otázok kontaktujte, prosím, zákaznícke oddelenie VELUX na info.v-sk@velux.com.

 

Pripravený je pre Vás nielen zaujímavý odborný program, ale aj zábavný večer s občerstvením a zabezpečeným ubytovaním v mieste konania akcie.


V odbornom programe sa môžete tešiť na aktuálne aj ešte len pripravované novinky v sortimente VELUX alebo riešenie častých aj menej častých servisných úkonov z vašej vlastnej praxe. Vzhľadom k momentálnemu vývoju trendov v stavebníctve aj v bývaní bude hlavnou témou opäť elektrina a všetko s ňou spojené.

V zábavnejšie časti dňa tentokrát využijeme prírodné krásy v okolí Brna, a na niektoré servisné práce sa pozrieme menej seriózne než inokedy. A že sme všetci hraví, tak tí najšikovnejší z vás neodídu naprázdno, ale odnesú si odmenu.

Navyše ešte pred príchodom do Brna vám ponúkame možnosť prehliadky nášho novo otvoreného showroomu v Bratislave na Galvaniho 17/A v rámci ktorej budú pre vás pripravené raňajky o 9:00 hod.

 

Podmienkou je vyplnenie prihlasovacieho formuláru nižšie.

Pozvánka platí pre 2 osoby vykonávajúce servisné a montážne práce v oblasti strešných okien. Účasť na stretnutí je zdarma.

 

Budeme radi, ak prijmete naše pozvanie a stanete sa našimi hosťami.
Tím VELUX SLOVENSKO


Viac informácií o akcii a programe VELUX Contact Pro sa dozviete na e-maily ondrej.kubicek@velux.com alebo telefonicky +420 601 087 484.

Budeme radi, pokiaľ prijmete naše pozvanie a budete našimi hosťami.

S pozdravom Tým VELUX

Registračný formulár – stretnutie Contact Pro 2019

Spracovanie osobných údajov