Online technické školenia
pre pokročilé montážne firmy

Vyberte si z ponuky školení pre rok 2022:

Montáž elektrických výrobkov VELUX

Online školenie pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v montáži strešných okien a doplnkov. Rozšírte svoje znalosti v trendovej oblasti automatizácie domácností. Buďte moderní a naučte se niečo naviac, čo vám zaistí konkurenčnú výhodu!
  • Zoznámite sa s novými trendami v bývaní a s princípmi chytrej domácnosti. Zorientujete se v ponuke diaľkovo ovládaných výrobkov VELUX. Dozviete se, ako funguje inteligentný strážca zdravého vnútorného prostredia VELUX ACTIVE with NETATMO.
  • V praktickej časti uvidíte, ako ľahko sa dá z manuálno otváraných strešných okien urobiť okná s diaľkovým ovládaním. Na videách do podrobna rozoberieme postup dodatečnej motorizácie okna aj montáž vnútornej rolety rolety. Naučíte sa, ako okno doplniť o motor so solárnym napájaním, ktorý nepotrebuje pripojenie do elektrickej siete.

Výmeny strešných okien

Online školenie pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v montaži strešných okien a získať komplexné informácie o výrobkoch VELUX. Pokiaľ sa zameriavate na rekonštrukcie interiérov, nenechajte si školenie ujsť!

  • Získate prehľad o sortimente VELUX od roku 1990. Zistíte, čím sa odlišujú rôzne produktové rady a ako sú kompatibilné jednotlivé generácie strešných okien. Poradíme vám, ako posúdiť vhodnosť výmeny v danej strešnej konštrukci. Dozviete sa, ako postupovať pri výmene okien od iných výrobcov.
  • Názorne videá vám detailne ukážu ako na to. Zoznámite se s tromi spôsobmi montáže montáže strešných okien. Naučíte se, ako vymeniť staré strešné okná za nové pri použití rôznych postupov a montážnych produktov.

Prihlasovanie na školenie zatiaľ nie je možné.

Montáž svetlovodov VELUX

Online školenie pre všetkých, ktorí chcú okrem strešných okien montovať aj ďalšie výrobky k prosvetleniu interiéru. Záujem o svetlovody stále rastie – ujasnite si správne postupy pri ich montáži!
  • Zoznámite se s funkciou svetlovodu a jeho prínosom pre zákazníka. Získate prehľad o ponuke svetlovodov VELUX a poznáte rozdiely medzi jednotlivými typmi. Zistíte, kedy použit ktorý svetlovod a aké dalšie prvky je možné k nemu zvoliť.
  • Naučíte se montovať rôzne typy svetlovodov VELUX. Názorne videá ukážu, ako sa vyhnúť chybám a správne pripojiť svetlovod na každú časť strešnej konštrukcie. Získate istotu pri napojení difuzéru na rôzne typy podhľadov.

Prihlasovanie na školenie zatiaľ nie je možné.