Technické školenia pre pokročilé montážne firmy

Vyberte si z ponuky školení pre rok 2021:

Výmeny strešných okien

Online školenie pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v montaži strešných okien a získať komplexné informácie o výrobkoch VELUX. Pokiaľ sa zameriavate na rekonštrukcie interiérov, nenechajte si školenie ujsť!

  • Získate prehľad o sortimente VELUX od roku 1990. Zistíte, čím sa odlišujú rôzne produktové rady a ako sú kompatibilné jednotlivé generácie strešných okien. Poradíme vám, ako posúdiť vhodnosť výmeny v danej strešnej konštrukci. Dozviete sa, ako postupovať pri výmene okien od iných výrobcov.
  • Názorne videá vám detailne ukážu ako na to. Zoznámite se s tromi spôsobmi montáže montáže strešných okien. Naučíte se, ako vymeniť staré strešné okná za nové pri použití rôznych postupov a montážnych produktov.

Prihlasovanie na školenie bude možné od 2. polovice februára 2021.

Montáž svetlovodov VELUX

Online školenie pre všetkých, ktorí chcú okrem strešných okien montovať aj ďalšie výrobky k prosvetleniu interiéru. Záujem o svetlovody stále rastie – ujasnite si správne postupy pri ich montáži!
  • Zoznámite se s funkciou svetlovodu a jeho prínosom pre zákazníka. Získate prehľad o ponuke svetlovodov VELUX a poznáte rozdiely medzi jednotlivými typmi. Zistíte, kedy použit ktorý svetlovod a aké dalšie prvky je možné k nemu zvoliť.
  • Naučíte se montovať rôzne typy svetlovodov VELUX. Názorne videá ukážu, ako sa vyhnúť chybám a správne pripojiť svetlovod na každú časť strešnej konštrukcie. Získate istotu pri napojení difuzéru na rôzne typy podhľadov.

Prihlasovanie na školenie bude možné od 2. polovice februára 2021.

Montáž elektrických výrobkov VELUX

Online školenie pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v montáži strešných okien a doplnkov. Rozšírte svoje znalosti v trendovej oblasti automatizácie domácností. Buďte moderní a naučte se niečo naviac, čo vám zaistí konkurenčnú výhodu!
  • Zoznámite sa s novými trendami v bývaní a s princípmi chytrej domácnosti. Zorientujete se v ponuke diaľkovo ovládaných výrobkov VELUX. Dozviete se, ako funguje inteligentný strážca zdravého vnútorného prostredia VELUX ACTIVE with NETATMO.
  • V praktickej časti uvidíte, ako ľahko sa dá z manuálno otváraných strešných okien urobiť okná s diaľkovým ovládaním. Na videách do podrobna rozoberieme postup dodatečnej motorizácie okna aj montáž vnútornej rolety rolety. Naučíte sa, ako okno doplniť o motor so solárnym napájaním, ktorý nepotrebuje pripojenie do elektrickej siete.

Prihlasovanie na školenie bude možné od 2. polovice februára 2021.