SEM
(Google Adwords, Bing, Zoznam, Yandex apod.)

Obchodná značka VELUX ako kľučové slovo

Predajcovia, ktorí propagujú a predávajú produkty VELUX aj konkurenčné produkty, si môžu zakúpiť značku VELUX ako kľúčové slovo pre presmerovanie sieťovej navigácie na cieľové stránky, ktoré zobrazujú iba produkty VELUX.

Predajcovia, ktorí propagujú a predávajú produkty VELUX aj konkurenčné produkty, nesmú zakúpiť značku VELUX ako kľúčové slovo pre presmerovanie sieťovej navigácie na cieľové stránky, ktoré zobrazujú iné produkty ako originálne produkty značky VELUX.

Predajcovia, ktorí propagujú a predávajú iba konkurenčné produkty, nie sú oprávnení používať obchodnú značku VELUX ako kľúčové slovo vôbec.

Obchodná značka VELUX v adtextoch

Predajcovia, ktorí propagujú a predávajú ako produkty VELUX, tak aj konkurenčné produkty, môžu používať obchodnú značku VELUX v zobrazovaných adtextových URL odkazoch (na subdomény), ak tieto odkazy vedú na cieľové stránky, kde sú zobrazené iba produkty VELUX. Predajcovia nie sú oprávnení používať obchodnú značku VELUX v nadpisoch ani popisoch adtextových odkazov.

Predajcovia, ktorí propagujú a predávajú ako produkty VELUX, tak aj konkurenčné produkty, nesmú používať obchodnú značku VELUX v zobrazovaných adtextových URL odkazoch, pokiaľ tieto odkazy vedú na cieľové stránky, kde sú zobrazené produkty iných značiek než VELUX.

Predajcovia, ktorí propagujú a predávajú iba konkurenčné produkty, nie sú oprávnení používať obchodnú značku VELUX v zobrazovaných URL odkazoch.

Spoločnosti VELUX a Google nepripúšťajú textové úpravy, ktorých účelom je použiť v adtextu obchodnú značku VELUX (napr. Použitie výrazu "žalúzie VELUX"). Skupina VELUX porušovanie týchto pravidiel registruje a hlási spoločnosti Google.

Nákupy Google (PLA)

Obchodná značka VELUX ako kľučové slovo

Predajcovia, ktorí predávajú a propagujú produkty VELUX aj konkurenčné produkty, majú možnosť zakúpiť od spoločnosti Google právo používať obchodnú značku VELUX ako kľúčové slovo vo všetkých vyhľadávačoch a presmerovávať tak sieťovú navigáciu na svoje obchody a webové stránky.

 
Iba za splnenia podmienok v modrom rámčeku.

Texty v službe Nákupy Google

 
Iba za splnenia podmienok v červenom rámčeku.

Skupina VELUX nepovoľuje predajcom konkurenčných produktov používať obchodnú značku VELUX v textoch v službe Nákupy Google (napr. "Okná VELUX"). Namiesto toho sa predajcom odporúča, aby pre presmerovanie sieťovej navigácie na cieľové stránky zobrazujúce iba konkurenčné produkty používali obyčajný výraz (napr. "Strešné okná").

Obrázky v službe Nákupy Google

 
Iba za splnenia podmienok v červenom rámčeku.

Predajcovia nesmú používať originálne obrázky skupiny VELUX na propagáciu konkurenčných produktov v službe Nákupy Google.

SEO

Titulky stránok, meta popisy, nadpisy/názvy, alternatívne texty pre obrázky a tvorba odkazov

 
Iba za splnenia podmienok v červenom rámčeku.

Predajcovia, ktorí propagujú a predávajú konkurenčné produkty, nesmú používať obchodnú značku VELUX v titulkoch stránok, nadpisoch / názvoch, meta popisoch a alternatívnych textoch pre obrázky (napr. "Strešné okná VELUX", "okná VELUX" alebo "žalúzie VELUX"), ak je cieľom propagovať stránky, ktoré slúžia na predaj výrobkov, ktoré nepatria VELUX.

Predajcovia ďalej nesmú používať obchodnú značku VELUX pri tvorbe odkazov na stránky, ktoré slúžia na propagáciu a predaj konkurenčných produktov.