Aj tie najväčšie horúčavy vás nechajú chladnými. Stavte na vonkajšie rolety VELUX!

Každý rok je to rovnaké - s príchodom horúceho leta stúpajú tiež teploty v interiéri. Vyriešte problém raz a navždy s vonkajšími tieniacimi doplnkami VELUX.

Komfort vo dne aj v noci

Ochrana proti teplu

Za oknami sparné leto, doma pohoda. Vonkajšie tienenie VELUX zablokuje slnečné lúče ešte skôr, než sa vôbec dostanú k oknu. Nemajú šancu rozohriať ani okennú tabuľu, ani vzduch vo vnútri. A vy si doma užívate príjemný chládok.

Pohodlné ovládanie

Vonkajšie rolety a markízy VELUX INTEGRA® sa ovládajú komfortne na diaľku. S mobilnou aplikáciou VELUX App Control ich môžete mať stále pod kontrolou a na dosah, stačí len prejsť prstom po displeji alebo vysloviť pokyn. Inteligentný systém VELUX ACTIVE with NETATMO bude tieniť dokonca automaticky.

Riešenie na mieru

Vonkajšie tieniace doplnky VELUX toho vedia oveľa viac než len chrániť pred teplom. Dokonalé zatemnenie v spálni? Nerušený výhľad v obývačke? Zvýšený útlm hluku? Lepšia tepelná izolácia v zime? Ochrana pred živlami? Väčšie súkromie? Vyberte si tienenie, ktoré sa najlepšie hodí pre danú miestnosť a situáciu.

Ľahká inštalácia

Rolety a markízy VELUX presne zodpovedajú rozmerom strešných okien. Vďaka tomu perfektne sedia a veľmi ľahko sa inštalujú. Diaľkovo ovládané vonkajšie tienenie VELUX INTEGRA® môže mať solárny pohon, takže k oknu nie je potreba privádzať elektrinu a celá montáž netrvá dlhšie ako hodinu.

Tri riešenie pre vašu letnú pohodu

Ponúkame perfektné riešenie presne na mieru každým potrebám. Markíza pre účinné zatienenie, ľahká vonkajšia roleta pre zatemnenie a ochranu pred teplom aj vonkajšia roleta pre dokonalú ochranu pred živlami. Porovnajte výhody a vyberte si to najlepšie riešenie priamo pre vás.
* diaľkovo ovládaná so solárnym pohonom, najpredávanejšia veľkosť MK06

Nájsť montážnika

Použite náš interaktívny vyhľadávač k rýchlemu zobrazeniu predajcu alebo montážnika výrobkov VELUX vo vašom okolí.

Stiahnuť príručku

Ako vybrať vonkajšie rolety a markízy na strešné okná?

S markízami a roletami VELUX môžete regulovať svetlo a teplotu vo svojom podkroví. Stiahnite si zadarmo našu príručku a zistite, ktoré riešenie vám najviac vyhovuje!

Záruka spokojenosti


 Všechny výrobky VELUX jsou navrženy a testovány pro skutečný život. Naše markýzy jsou několiktisíckrát stahovány a jsou vystaveny extrémnímu horku. Naše rolety odolávají neúprosnému náporu deště a větru. Na všechny markýzy a rolety se vztahuje záruka 2 roky.

Obraťte se na naše zákaznické centrum, kde vám rádi zodpovíme všechny dotazy a pomůžeme s výběrem vhodného doplňku pro váš domov.

Pre ešte vyšší komfort

Vonkajšiu markízu alebo roletu odporúčame kombinovať s vnútorným výrobkom na reguláciu svetla alebo zníženie tepelnej straty. Zaistíte si tak dokonalú kontrolu klímy podľa svojich preferencií.