Účinná ochrana pred prehrievaním

Prispôsobte si 
teplotu vašej miestnosti

Priehľadná tkanina
vám zachováva výhľad

Vonkajšia markíza

Od 54 €


Udržiavajte vašu miestnosť chladnú vďaka efektívnej ochrane pred prehrievaním


Odporúčané pre typ miestnosti:
  • Účinná ochrana pred prehrievaním - zníženie vnútornej teploty až o 6 °C
  • Sieťovaná štrukrúra prepúšťa svetlo do miestnosti a umožňuje výhľad
  • Jednoduchá montáž a ovládanie z interiéru

Vonkajšia markíza VELUX ponúka účinnú ochranu pred prehrievaním, pretože odráža slnečné lúče ešte pred dopadom na sklennú tabuľu. Materiál markízy je priehľadný, takže váš výhľad si môžete užívať aj naďalej.

Pozrite si, ako roleta funguje

Farby

K dispozícii s čiernou sieťkou (5060) so 14% priepustnosťou svetla. 

Markízy VELUX dokážu znižovať vnútornú teplotu v miestnosti až o 6 °C.

 

Ktoré ovládanie rolety by som si mal zvoliť?

Aby ste pre vašu roletu VELUX zvolili správne ovládanie, mali by ste vziať do úvahy, kde sú vaše strešné okná umiestnené a ako často očakávate prispôsobovanie polohy rolety.
 
Rolety na solárny a elektrický pohon sú na diaľkové ovládanie a sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí majú strešné okná VELUX mimo dosah alebo tých, ktorí si želajú dodať svojim podkrovným miestnostiach nádych inovatívneho luxusu.

Manuálne ovládanie s háčikmi

Markíza VELUX sa ovláda veľmi ľahko. Jednoducho otvorte okno, pretočte ho o 180 stupňov a zafixujte roletu do dvoch háčikov na vonkajšej spodnej strane krídla. Roletu je možné namontovať zvnútra a môžete otvárať a zatvárať okno aj vtedy, keď je roleta stiahnutá.

Na diaľkové ovládanie a na elektrický pohon 

Vonkajšia markíza s diaľkovým ovládaním na elektrické napájanie sa ovláda pomocou jednoduchého diaľkového ovládača. Jednoduché ovládanie zabezpečujú tri tlačidlá. Dostupné funkcie po stlačení sú otvoriť / zatvoriť / stop. Dodávaný nástenný ovládač je už z výroby spárovaný s roletou pre zjednodušenie a zrýchlenie montáže markízy.

Čo ak nemám strešné okno VELUX INTEGRA® na elektrický pohon?  


Ak nemáte strešné okno VELUX INTEGRA®

na elektrický pohon, avšak chceli by ste markízu na elektrický pohon, vyskúšajte ovládací systém KUX 100. Tento vám umožní používať markízy na elektrický pohon na manuálne ovládaných strešných oknách.

Na diaľkové ovládanie a na solárny pohon

Vonkajšia markíza s diaľkovým ovládaním a solárnym napájaním sa ovláda pomocou jednoduchého diaľkového ovládača. Jednoduché ovládanie zabezpečujú tri tlačidlá. Dostupné funkcie po stlačení sú otvoriť / zatvoriť / stop. Dodávaný nástenný ovládač je už z výroby spárovaný s roletou pre zjednodušenie a zrýchlenie montáže markízy.
Ak máte solárne napájané strešné okno INTEGRA, môžete rozšíriť možnosti ovládania o VELUX Active Riadiacu jednotku vnútorného prostredia. VELUX Active sa postará o automatické ovládanie výrobkov pre zaistenie čerstvého vzduchu. Ďalší benefit súvisí s možnosťou používania aplikácie na ovládanie celého systému.

Ak treba, roleta na solárny pohon sa môže ovládať taktiež manuálne. Batéria na solárne dobíjanie pojme dostatok energie až na 600 úkonov, a to aj vtedy, keď nie je prítomné žiadne priame slnečné svetlo na dobíjanie.

Nájdite si cenu vašej markízy VELUX

Montážne návody

Tieto súbory PDF obsahujú podrobný, ilustračný návod, ktorý vás starostlivo prevedie všetkými jednotlivými krokmi procesu montáže. Na čítanie súboru vo formáte PDF potrebujete mať vo svojom počítači nainštalovaný program Acrobat Reader. Nástroj je bezplatný a jeho stiahnutie je možné bezplatne z Adobe.

Markíza VELUX – manuálne ovládaná
Markíza VELUX – s diaľkovým ovládaním a na elektrický pohon
Markíza VELUX – s diaľkovým ovládaním a na solárny pohon


Zdvojnásobte si komfort 

Množstvo času trávime vnútri. Takže dosiahnutie čo najvyššieho komfortu v našich domovoch je to najvyššou prioritou. Skombinovanie výrobkov VELUX vám pomáha získať z vašich strešných okien čo najviac a zabezpečiť si najlepšiu možnú interiérovú klímu. Nájdenie správnej rovnováhy tepla, svetla a čerstvého vzduchu (bez prítomnosti hmyzu!) si často vyžaduje viaceré výrobky na tienenie slnka. Skombinovaním výrobkov VELUX sa dosahuje optimálne riešenie pre každú miestnosť.

Energetický balíček FOP

Získajte všetky výhody oboch výrobkov v jednom riešení s 15% cenovým zvýhodnením - regulácia tepla markízami VELUX a regulácia svetla, súkromia a zlepšenie izolácie dvojito plisovanými roletami na úsporu energie VELUX.

Letný balíček DOP

Získajte všetky výhody zatemňujúcej rolety a vonkajšej markízy VELUX v jednom s 15% cenovým zvýhodnením - celkové zatemnenie a účinnú ochranu pred teplom.

Tiež by sa vám mohlo páčiť

7
Dôvody prečo si zvoliť rolety VELUX
  • Dokonale sa hodí pre strešné okno VELUX
  • Montáž roliet VELUX za pár minút
  • Bez ohľadu na váš štýl je tu vždy vhodná roleta či žalúzia práve pre vás
  • Komfort máte vždy na dosah
  • Rolety VELUX sú skonštruované, aby vydržali
  • Spoznajte tkaniny na vlastnej koži pred zakúpením
  • Inteligentné vzory a štýly