Pozrite si galériu

RHZ

Zatemňujúca roleta s háčikmi

Silný zatemňujúci efekt

Od 48 € vrátane DPH

Ušetrite 10 % v kombinácii s vonkajšou markízou
Prezrieť balíčky

Tkanina zatemňujúcich roliet VELUX s háčikmi neprepúšťa slnečné svetlo, iba po stranách rolety môžu do interiéru prenikať lúče. Výhodou je jednoduché ovládanie a priaznivá cena. Pomocou háčikov roletu rýchlo nastavíte do jednej z troch polôh tak, ako potrebujete napríklad pre popoludňajší spánok alebo nerušené sledovanie filmu.

  • Zatemnenie
  • Prienik svetla po oboch stranách rolety
  • Ľahká tkanina
  • V 2 klasických farbách
  • Manuálne ovládanie
  • Háčiky umožňujú nastavenie rolety do jednej z troch polôh – v tretine okna, v dvoch tretinách a úplne dole

Tiež sa vám môže páčiť

Ľahká vonkajšia roleta VELUX, ochrana pred teplom zvonka
Kombinácie zatemňujúcich a plisovaných roliet VELUX, ružové

Farby

Klasické farby vhodné pre každý domov a akýkoľvek priestor.

Ovládanie

Vnútorné rolety inštalované na strešných oknách je možné jednoducho ovládať manuálne alebo pomocou ovládacej tyče. Sú výborným riešením pre manuálne ovládané okná v prístupných výškach, najmä pokiaľ chcete meniť svetelné podmienky pomocou rolety len párkrát za deň. Rolety sa inštalujú zvnútra priamo na okenné krídlo. Okno je možné bez prekážok otvoriť a zavrieť aj so stiahnutou roletou.

Manuálne ovládanú roletu s háčikmi je možné nastaviť do 3 rôznych polôh. Stačí roletu jednoducho stiahnuť k jednému z 3 párov háčikov na vnútornej strane okna.

Pokiaľ je strešné okno príliš vysoko a na rolete nedosiahnete rukou, môžete ju ľahko stiahnuť aj vytiahnuť pomocou príslušenstva VELUX. Potrebujete ovládaciu tyč a adaptér pre ovládanie roliet s háčikmi. Pre pomoc s výberom môžete kontaktovať zákaznícke centrum VELUX.

Vezmite, prosím, na vedomie, že ovládanie strešných okien a na nich inštalovaných vnútorných tieniacich doplnkov pomocou ovládacej tyče nie je tak pohodlné ako ovládanie rúk. Pre vysoko umiestnené okná a najmä tie, kde je horná časť vyššie ako 3 metre nad úrovňou podlahy, preto odporúčame voliť výrobky s diaľkovým ovládaním na elektrický alebo solárny pohon.

Zistite cenu svojej zatemňujúcej rolety VELUX

Rýchla a ľahká montáž

Ľahká inštalácia a používanie

Rolety a žalúzie VELUX presne zodpovedajú rozmerom strešných okien. Vďaka tomu perfektne sedia a veľmi ľahko sa inštalujú – nehrozí žiadne zdržiavanie s vymeriavaním alebo upravovaním. Elegantný štíhly rám sa postará, aby vaša roleta zostala prakticky neviditeľná až do času, než ju budete potrebovať.

Montážny návod

Tieto súbory PDF obsahujú podrobný, ilustračný návod, ktorý vás starostlivo prevedie všetkými jednotlivými krokmi procesu montáže. Na čítanie súboru vo formáte PDF potrebujete mať vo svojom počítači nainštalovaný program Acrobat Reader. Nástroj je bezplatný a jeho stiahnutie je možné bezplatne z Adobe.

VELUX RHZ - manuálne ovládaná