Vždy na dosah –
Dokonca aj s nábytkom pod ním

Ľahké otváranie, ľahké používanie, ľahká montáž

Strešné okná GGL/GGU s horným ovládaním

Majte čerstvý vzduch na dosah so strešným oknom s horným ovládaním VELUX. Strešné okno s horným ovládaním sa ovláda ľahko – a to aj vtedy, keď sa pod ním nachádza nábytok. Inovatívna horná ovládacia rukoväť vám umožňuje namontovať okno nižšie než v prípade ekvivalentného okna so spodným ovládaním, čím získate vynikajúci výhľad pri státí i pri sedení. 

Odporúčame okná s horným ovládaním, ak musíte alebo si želáte umiestniť vaše okno v nízkej polohe, napr.: v miestnostiach s nízkym stropom alebo tam, kde by ste si želali lepší výhľad na okolie, ktoré sa nachádza pod vami.

Pozrite si fungovanie

Výhody strešného okna s horným ovládaním

Pohodlné – dokonca s nábytkom nachádzajúcim sa pod strešným oknom

Ľahké otváranie a rýchle zatváranie hornou ovládacou rukoväťou

Nízka montážna poloha dovoľuje viac flexibility a lepší výhľad

Prirodzené vetranie – so zatvoreným oknom

Vpustite do vášho domova čerstvý vzduch, aj keď ste preč alebo spíte bez toho, aby ste sa museli obávať o bezpečnosť alebo prítomnosti zlého počasia. Jednorazovým potiahnutím za jedinečnú hornú ovládaciu rukoväť umožníte čerstvému, filtrovanému vzduchu vnikať cez ventilačnú klapku.

Užívajte si čerstvý, čistý, filtrovaný vzduch

Zabudovaný vzduchový filter zlepšuje interiérovú klímu zabraňovaním prístupu prachu a hmyzu do vášho domova. Filter sa dá používať opakovane a ľahko sa čistí.

Ste pripravení na kúpu?


Oveľa viac než len okno

Strešné okná s horným ovládaním dokážu dramaticky zmeniť miestnosť. Predstavujú najrýchlejší spôsob dodania prirodzeného svetla, vetrania a pocitu otvorenosti podstrešným priestorom. Výsledok, čo sa týka denného svetla a čerstvého vzduchu, nehovoriac o výhľade, je úžasný.

Tiež by vás mohlo zaujímať...

Strešné okno GPL/GPU so spodným ovládaním

Strešné okná VELUX so spodným ovládaním, ovládané elegantnou rukoväťou na spodku, vám poskytujú úplný, otvorený výhľad na panorámu a maximalizujú množstvo denného svetla, ktoré je možné vpustiť dnu.

Strešný balkón VELUX Cabrio®

Strešný balkón VELUX CABRIO® sa v priebehu pár sekúnd otvorí tak, aby vášmu podkroviu poskytol vlastné miesto pod slnkom. Inovatívny balkón pridá vášmu domovu vzduch, svetlo a fantastický výhľad. Nespornou výhodou je, že balkón VELUX CABRIO® v zatvorenom stave splýva so strechou.

Lemovania

Naše lemovania sú zhotovené presne a tak, aby poskytovali vodotesné utesnenie medzi strešným oknom a strešným materiálom. Široký sortiment lemovaní VELUX vám uľahčuje výber správneho lemovania pre strešné okno, ľubovoľnú kombináciu strešných okien a strešný materiál.