GGU 008230 je certifikované okno pre pasívne domy v regiónoch s chladnou klímou

Predstavujeme GGU 008230, ktoré sa ideálne hodí pre situácie, kedy sa vyžadujú stavebné komponenty certifikované pre pasívne domy. Je to prvé a jediné strešné okno na trhu, ktoré je certifikované v triede A pre stavebné konštrukcie pasívnych domov v regiónoch s chladnou klímou*, tak ako sú znázornené na zemepisnej mape hore.

Toto strešné okno pozostáva z trojitého vonkajšieho zasklenia plus dodatočného vnútorného dvojitého zasklenia. Samotné strešné okno má Uw 0,51/0,48* W/(m2K) (EN ISO 12567-2), čím je najlepšia hodnota na trhu.

Strešné okno je napájané slnkom. Na účely vyššieho komfortu je možné pridať vonkajšie rolety alebo markízy na solárny pohon. Náš jedinečný dotykový diaľkový ovládač vám umožňuje ovládať kompletné riešenie pohodlným a intuitívnym spôsobom.

* Vyžaduje zapustenú montáž s lemovaním EDJ 2000 alebo EDN 2000. 

 Veľmi horúco, často vlhko
 Horúco
 Teplo
 Teplo/mierna klíma
 Chladno/mierna klíma
 Chladno 
 Arktická klíma

Výhody strešného okna pasívneho domu

Úspora energie – najlepšia na trhu

Toto okno sa dodáva s pokročilým trojitým vonkajším zasklením plus dodatočným vnútorným dvojitým zasklením – čím poskytuje extrémnu tepelnú izoláciu. Preto sa budete tešiť teplejšiemu domu a nižším nákladom na energie.

Zvýšený komfort s diaľkovým ovládačom

Rozličné aktivity v dome, ako je spanie, sprchovanie a varenie, zvyšujú stupeň vlhkosti v našich domovoch. Zlá kvalita vzduchu v interiéri závažne ovplyvňuje naše všeobecné blaho. Zopár každodenne opakovaných činností však dokáže mať fantastický účinok na váš interiérový komfort. Umožnite diaľkovému podať vám pomocnú ruku. Jednoducho používajte preddefinované programy vetrania a užívajte si automatické vetranie bez toho, aby ste nad tým museli premýšľať.

Nemajte obavy z dažďa – Dažďový senzor

Všetky naše strešné okná na solárny pohon sa dodávajú s dažďovým senzorom. Uvedené znamená, že keď začína pršať, okno sa automaticky zatvára – takže nikdy nemusíte mať obavy z toho, že dážď vám poškodí interiér. Je to veľmi užitočná funkcia pre prípad, že ste zaneprázdnení, nachádzate sa v inej miestnosti alebo nie ste doma.

Materiálové prevedenie

Strešné okná VELUX ponúkame v niekoľkých povrchových úpravách, zaskleniach a spôsoboch ovládania. Viac informácií sa dozviete po rozkliknutí ponuky vpravo.

  • Vnútorná úprava
  • Vonkajšia úprava
  • Zasklenie

Ovládanie

Strešné okná na solárny pohon zabezpečujú nenáročné a energeticky úsporné otváranie a zatváranie okien.

Údržba

Ľahké čistenie s bezúdržbovým polyuretánovým povrchom a vnútorným dvojitým zasklením, ktoré sa dá otvárať.

Zasklenie

Zasklenie na GGU 008230 je špeciálne navrhnuté pre konštrukcie pasívnych domov. Čo sa týka štandardných stavebných konštrukcií, pozrite si náš existujúci program strešných okien VELUX.

Ste pripravení na kúpu?