Do 6. 12. nahraj faktúru za nákup strešných okien VELUX a uplatni svoj nárok na cashback.

Buď otvorený zmenám.
Ušetri s novými strešnými oknami VELUX!

Vymeň svoje okná za strešné okná VELUX a získaj až 50 EUR späť za každé okno.

Je čas vylepšiť si bývanie a zažiť priestor plný denného svetla a čerstvého vzduchu s novými strešnými oknami VELUX - a ešte si nechať vrátiť peniaze.

Ako funguje VELUX cashback?

Zúčastniť sa tejto akcie je veľmi jednoduché:

1/ V období od 16. 10. do 30. 11. si zakúpil nové strešné okná VELUX

2/ Do 6. 12. nahraj faktúru za ich nákup.


Po zakúpení nového strešného okna nahraj až do 6. 12. svoju faktúru s potrebnými údajmi. Podmienkou pre vyplatenie cashbacku je aj uvedenie bankového účtu, na ktorý bude príslušná suma peňazí následne zaslaná.

3/ Do 15. 12. obdržíš peniaze na svoj účet.


Suma bude vyplatená bankovým prevodom po doručenia správne vyplneného registračného formulára a kópie dokladu o kúpe so zoznamom zakúpených položiek.

Prečo by si mal vymeniť svoje staré strešné okná za nové okná VELUX?

Klikni a dozvieš sa viac.

Užívaj si svetlejší domov

Nechaj svoj domov rozžiariť kúzlom prirodzeného denného svetla. Strešné okná VELUX dokážu opticky zväčšiť priestor a spríjemniť pobyt v ňom.

Ušetri peniaze

Strešné okná VELUX sú rozumnou voľbou šetriac tvoju peňaženku, pretože prispievajú k úspore peňazí za vykurovanie a chladenie.

Svetový líder v odbore

Spoločnosť VELUX je zárukou kvality. Strešné okná vyrábame už viac ako 80 rokov a neustále ich vylepšujeme tak, aby prinášali ešte vyšší komfort.

Bezplatné poradenstvo

Prevedieme ťa celou výmenou od nápadu až po realizáciu, aby si mohol ľahko a rýchlo premeniť svoje sny na skutočnosť.

Zdravšie bývanie

Zvýš si každodenný komfort pomocou strešných okien VELUX, ktoré ti domov privedú dostatok denného svetla a čerstvého vzduchu.

Vysoká kvalita

Investuj do budúcnosti so strešnými oknami VELUX – spoľahlivým riešením s dlhou životnosťou, ktoré zvýši hodnotu tvojej nehnuteľnosti.

Dlhodobá vízia

Plánuj z dlhodobej perspektívy. Investuj rozumne do budúcnosti svojho bývania so spoločnosťou VELUX. To ti prinesie nielen okamžité výhody vďaka ich výnimočnej úžitkovej hodnote, ale taktiež nesporné výhody dlhodobého charakteru plynúce z rozumného racionálneho rozhodnutia.

Klikni a dozvieš sa viac.

Poradíme ti, ako na výmenu okien

Vieš, že nastal čas na výmenu tvojich starých okien, ale nevieš, ako začať alebo aké okná vybrať? Vyplň formulár a my ti so všetkým pomôžeme.