Strešné okná

Ponúkame tri rady strešných okien, z ktorých si vyberiete, či už máte rodinný dom, alebo administratívnu budovu. Aj vďaka tomu je VELUX celosvetovou jednotkou na trhu so strešnými oknami.

Štandard

Kategória Štandard ponúka šetrným zákazníkom atraktívnu ponuku so všetkými základnými funkciami, ktoré sú podstatou vysokej kvality strešných okien VELUX. A to nie je všetko. Neustále pracujeme na zlepšení domácej pohody našich zákazníkov, a preto majú všetky tohtoročné modely strešných okien špeciálnu ochranu proti prievanu a zvukovú izoláciu.

Štandard Plus

Táto kategória je určená pre majiteľov domov, ktorí chcú investovať do ďalšej úspory energie a vyššieho komfortu. Obsahuje všetky skvelé funkcie, cenovo výhodné trojsklo, ktoré pomáha udržiavať teplo vo vašom dome a ponúka lepšiu zvukovú izoláciu. Táto kategória tento rok zahŕňa štyri modely strešných okien, čo predstavuje doteraz najširšiu ponuku trojskiel.

    Nové trojsklo!

Premium

Kategória Premium pomáha majiteľom domov dosiahnuť maximálneho luxusu a pohodlia. Táto kategória ponúka exkluzívny dizajn, viac svetla a variantov umiestnenia, automatizáciu domácnosti a doplnky pre zvýšenie komfortu a bezpečnosti.

Horné ovládanie

Štandard

Štandard Plus

Premium

Spodné ovládanie

Štandard

Štandard Plus

Premium

Horné ovládanie -Bezúdržbové provedenie

Štandard

Štandard Plus

Premium

Spodné ovládanie -Bezúdržbové provedenie

Štandard

Štandard Plus

Premium