Premena priestorov na obľúbené miesta

Či vytvárate nové priestory v podkroví alebo renovujete už existujúce, je to príležitosť získať viac denného svetla, prístup k čerstvému vzduchu, vytvoriť útulnejšiu atmosféru a získať skvelý výhľad.

Ako?

Vyberte si strešné okná VELUX (alebo vymeňte svoje staré svetlíky za nové svetlíky VELUX) a môžete si začať vychutnávať všetky opísané výhody vo svojej domácnosti... a ešte pár navyše, ako napríklad lepšie vetranie, energetickú efektívnosť, úsporu peňazí za kúrenie... 
„Nezabudnite, každá podkrovná miestnosť môže byť svetlejšia a zdravšia. A keď hovoríme „každá”, myslíme tým naozaj akúkoľvek miestnosť.

Ktoré vám máme ukázať?

Prečo VELUX?

Premena priestorov

Naše riešenia na získanie denného svetla vám pomôžu získať ďalší obytný priestor pod strechou a dodať vášmu domu neporovnateľnú hodnotu, získať pocit pohody a nové zážitky z priestoru.

Zvýšenie hodnoty nehnuteľnosti 

Môžete si byť istí, že vaša investícia do produktov a riešení VELUX zvýši hodnotu vašej nehnuteľnosti a vráti sa späť aj s úrokmi.

Pokoj v duši vo vašej domácnosti

Vďaka našej širokej ponuke vonkajších a vnútorných roliet, náhradných dielov a opráv máte istotu, že získate ten najlepší možný zážitok.

Sme tu na to, aby sme vám pomohli

Náš tím je odhodlaný zaistiť vašu maximálnu spokojnosť – od okamihu kontaktu cez poradenstvo až po konečnú montáž.

Kvalita bez kompromisov

Vaše potreby sú našim kompasom. Naše produkty neustále vyvíjame a zdokonaľujeme už od roku 1941 a vyrábame ich s ohľadom na trvanlivosť.

Zodpovedná voľba:

Môžete zlepšiť kvalitu svojho života pomocou udržateľných riešení, ktoré sú prínosné pre vás a ohľaduplné voči planéte.