Chodba 

Nenechávajte chodby a schodiská zahalené temnotou. Prirodzené svetlo pomáha stenám galérie zažiariť a schodisko bude vďaka nemu bezpečnejšie. 

Prirodzené svetlo v najmenších priestoroch 

Vnútorné priestory ako chodby či predsiene môžu byť pre nedostatok prirodzeného svetla tmavé a vyzerať nie príliš prívetivo. Pomocou strešných okien však môžete získať dostatok denného svetla a premeniť každý kút svojho domu na niečo výnimočné. 

Prejdite nadol a zistite, ako čo najlepšie využiť aj tie najmenšie priestory vo vašom dome 

Každá miestnosť si zaslúži byť naplnená jasným prirodzeným svetlom! V každom dome sa však nájdu miestnosti, ktoré sa osvetľujú ťažšie ako ostatné, najmä pokiaľ ide o prirodzené svetlo. Začleniť okná do kuchyne, obývačky či spálne je jednoduché. No ostatné priestory, ako napríklad schodiská, práčovne či chodby, sú príliš malé a uzavreté voči dennému svetlu. Alebo nie? 

Čím viac okien namontujete, tým viac denného svetla získate. Je to jednoduché.

Chodba – vaša presvetlená brána do podkrovia

Kde, čo, ako?

Ktoré strešné okná si máte kúpiť? S akým príslušenstvom? Ktoré kombinácie poskytujú maximálny komfort? Spoznajte svoje riešenie na mieru... v našom online katalógu!

Aký je rozsah vášho projektu?

Súvisiace články

Prečo VELUX?

Premena priestorov

Naše riešenia na získanie denného svetla vám pomôžu získať ďalší obytný priestor pod strechou a dodať vášmu domu neporovnateľnú hodnotu, získať pocit pohody a nové zážitky z priestoru.

Zvýšenie hodnoty nehnuteľnosti 

Môžete si byť istí, že vaša investícia do produktov a riešení VELUX zvýši hodnotu vašej nehnuteľnosti a vráti sa späť aj s úrokmi.

Pokoj v duši vo vašej domácnosti

Vďaka našej širokej ponuke vonkajších a vnútorných roliet, náhradných dielov a opráv máte istotu, že získate ten najlepší možný zážitok.

Sme tu na to, aby sme vám pomohli

Náš tím je odhodlaný zaistiť vašu maximálnu spokojnosť – od okamihu kontaktu cez poradenstvo až po konečnú montáž.

Kvalita bez kompromisov

Vaše potreby sú našim kompasom. Naše produkty neustále vyvíjame a zdokonaľujeme už od roku 1941 a vyrábame ich s ohľadom na trvanlivosť.

Zodpovedná voľba:

Môžete zlepšiť kvalitu svojho života pomocou udržateľných riešení, ktoré sú prínosné pre vás a ohľaduplné voči planéte.