Detská izba

Detská izba je domovom rozmanitých aktivít plným života, chichotu a smiechu. Vneste deťom do izby ešte viac energie a nechajte ich skúmať úžasné vonkajšie prostredie priamo zo svojho okna prostredníctvom nášho radu strešných okien VELUX. 

Zdravý život sa začína v detstve 

Prirodzené denného svetlo je významným zdrojom vitamínov a podporuje dobrú náladu, vďaka čomu podporuje aj potreby vašich detí – vo dne i v noci. 

Prejdite nadol a prečítajte si všetky potrebné informácie na vytvorenie najlepšej detskej izby

Strešné okná zachytia teplé a jasné slnečné svetlo a vpustia do interiéru čistý a voňavý čerstvý vzduch z exteriéru. Detská izba sa vďaka tomu stane perfektným miestom na stretnutia a zábavu so všetkými kamarátmi. Strešné okná VELUX sú to, čo potrebujete na rozjasnenie detskej izby a ich nálady. 

Čím viac okien namontujete, tým viac denného svetla získate. Je to jednoduché.

Detská izba – oáza pokoja vašich detí

Kde, čo, ako?

Ktoré strešné okná si máte kúpiť? S akým príslušenstvom? Ktoré kombinácie poskytujú maximálny komfort? Spoznajte svoje riešenie na mieru... v našom online katalógu!

Aký je rozsah vášho projektu?

Súvisiace články

Prečo VELUX?

Premena priestorov

Naše riešenia na získanie denného svetla vám pomôžu získať ďalší obytný priestor pod strechou a dodať vášmu domu neporovnateľnú hodnotu, získať pocit pohody a nové zážitky z priestoru.

Zvýšenie hodnoty nehnuteľnosti 

Môžete si byť istí, že vaša investícia do produktov a riešení VELUX zvýši hodnotu vašej nehnuteľnosti a vráti sa späť aj s úrokmi.

Pokoj v duši vo vašej domácnosti

Vďaka našej širokej ponuke vonkajších a vnútorných roliet, náhradných dielov a opráv máte istotu, že získate ten najlepší možný zážitok.

Sme tu na to, aby sme vám pomohli

Náš tím je odhodlaný zaistiť vašu maximálnu spokojnosť – od okamihu kontaktu cez poradenstvo až po konečnú montáž.

Kvalita bez kompromisov

Vaše potreby sú našim kompasom. Naše produkty neustále vyvíjame a zdokonaľujeme už od roku 1941 a vyrábame ich s ohľadom na trvanlivosť.

Zodpovedná voľba:

Môžete zlepšiť kvalitu svojho života pomocou udržateľných riešení, ktoré sú prínosné pre vás a ohľaduplné voči planéte.