Domáca kancelária 

Sme presvedčení, že domáce kancelárie zaliate prirodzeným svetlom prispievajú k produktivite a kreativite. Čerstvý vzduch a denné svetlo človeka revitalizujú a majú moc zlepšiť náš celkový pocit domácej pohody. Keď to skombinujete, môžete priestor premeniť z funkčného na povznášajúci.

Keď sa súčasťou vašho domu stane domáca kancelária 

Zvýšenie množstva denného svetla a čerstvého vzduchu v našich domovoch má obrovský vplyv na náš pocit pohody. Ľuďom, ktorí pracujú z domu, pomáha lepšie sa učiť a sústrediť. 

Prejdite nadol a prečítajte si všetky potrebné informácie na vytvorenie produktívnej domácej kancelárie.

Či už pracujete z domu nejaký čas alebo je pre vás tento životný štýl novinkou, vpustením prirodzeného svetla a čerstvého vzduchu do vašej domácej kancelárie môžete zaznamenať lepšie sústredenie a vyššiu produktivitu. Najlepším spôsobom, ako vpustiť viac denného svetla do vašej domácej kancelárie, je pomocou strešných okien VELUX. 

Čím viac okien namontujete, tým viac denného svetla získate. Je to jednoduché.

Domáca kancelária – vaše pracovné zázemie

Kde, čo, ako?

Ktoré strešné okná si máte kúpiť? S akým príslušenstvom? Ktoré kombinácie poskytujú maximálny komfort? Spoznajte svoje riešenie na mieru... v našom online katalógu!

Aký je rozsah vášho projektu?

Súvisiace články

Prečo VELUX?

Premena priestorov

Naše riešenia na získanie denného svetla vám pomôžu získať ďalší obytný priestor pod strechou a dodať vášmu domu neporovnateľnú hodnotu, získať pocit pohody a nové zážitky z priestoru.

Zvýšenie hodnoty nehnuteľnosti 

Môžete si byť istí, že vaša investícia do produktov a riešení VELUX zvýši hodnotu vašej nehnuteľnosti a vráti sa späť aj s úrokmi.

Pokoj v duši vo vašej domácnosti

Vďaka našej širokej ponuke vonkajších a vnútorných roliet, náhradných dielov a opráv máte istotu, že získate ten najlepší možný zážitok.

Sme tu na to, aby sme vám pomohli

Náš tím je odhodlaný zaistiť vašu maximálnu spokojnosť – od okamihu kontaktu cez poradenstvo až po konečnú montáž.

Kvalita bez kompromisov

Vaše potreby sú našim kompasom. Naše produkty neustále vyvíjame a zdokonaľujeme už od roku 1941 a vyrábame ich s ohľadom na trvanlivosť.

Zodpovedná voľba:

Môžete zlepšiť kvalitu svojho života pomocou udržateľných riešení, ktoré sú prínosné pre vás a ohľaduplné voči planéte.