Kuchyňa 

Predstavte si ranné zobudenie na prirodzené denné svetlo zvonka. Pri príprave rannej kávy a raňajok je vaša kuchyňa zaliata jemným slnečným svetlom. Užite si atmosféru pohody pri čítaní novín a načerpajte energiu na začatie dňa. 

Nastal čas na vylepšenie kuchyne! 

Áno, už sme to hovorili. Kuchyňa je jednou z najdôležitejších miestností vašej domácnosti. A pravdepodobne už zažila viac než dosť príprav pokrmov, rodinných stretnutí a tiež neporiadku. Prečo jej teda nedopriať zopár dizajnových vylepšení, ktoré si zaslúži? 

Prejdite nadol a zistite, ako začať variť s denným svetlom 

Niektoré z našich najkrajších spomienok sa spájajú s časom stráveným v kuchyni: učenie sa receptov od starej mamy, neporiadok, keď sme ako deti piekli koláče, alebo zhromaždenie celej rodiny či priateľov počas sviatkov. Môžeme povedať, že kuchyňa je pre vás a vašu rodinu jednou z najdôležitejších miestností vašej domácnosti, takže si zaslúži to najlepšie od spotrebičov až po osvetlenie. (Áno, svetlo!) 

Čím viac okien namontujete, tým viac denného svetla získate. Je to jednoduché.

Kuchyňa – vaša spoločenská miestnosť

Kde, čo, ako?

Ktoré strešné okná si máte kúpiť? S akým príslušenstvom? Ktoré kombinácie poskytujú maximálny komfort? Spoznajte svoje riešenie na mieru... v našom online katalógu!

Aký je rozsah vášho projektu?

Súvisiace články

Prečo VELUX?

Premena priestorov

Naše riešenia na získanie denného svetla vám pomôžu získať ďalší obytný priestor pod strechou a dodať vášmu domu neporovnateľnú hodnotu, získať pocit pohody a nové zážitky z priestoru.

Zvýšenie hodnoty nehnuteľnosti 

Môžete si byť istí, že vaša investícia do produktov a riešení VELUX zvýši hodnotu vašej nehnuteľnosti a vráti sa späť aj s úrokmi.

Pokoj v duši vo vašej domácnosti

Vďaka našej širokej ponuke vonkajších a vnútorných roliet, náhradných dielov a opráv máte istotu, že získate ten najlepší možný zážitok.

Sme tu na to, aby sme vám pomohli

Náš tím je odhodlaný zaistiť vašu maximálnu spokojnosť – od okamihu kontaktu cez poradenstvo až po konečnú montáž.

Kvalita bez kompromisov

Vaše potreby sú našim kompasom. Naše produkty neustále vyvíjame a zdokonaľujeme už od roku 1941 a vyrábame ich s ohľadom na trvanlivosť.

Zodpovedná voľba:

Môžete zlepšiť kvalitu svojho života pomocou udržateľných riešení, ktoré sú prínosné pre vás a ohľaduplné voči planéte.