Obývacia izba 

Miesto, kde trávite väčšinu času, by malo byť aj miestom najväčšieho komfortu a pohodlia. Vdýchnite svojej obývačke život pomocou prirodzeného svetla a čerstvého vzduchu zhora a vytvorte si lepšie vnútorné prostredie. Strešné okná zalejú vašu obývačku jasným a výrazným svetlom, vďaka ktorému ožije dizajn vášho interiéru farbami. 

Miestnosť, v ktorej trávime život 

Denné svetlo je neustále v pohybe. Zdroj prirodzeného svetla, ktoré vstupuje do miestnosti, mení počas dňa svoju polohu. Zachytenie tohto svetla cez strechu predstavuje jediný spôsob, ako možno využiť každú minútu prirodzeného svetla, ktoré deň prináša! 

Prejdite nadol a prečítajte si všetky potrebné informácie na využitie svojej obývačky na maximum.

Ak ste ako väčšina iných ľudí, potom možno trávite veľa času v interiéri, je to tak? Štúdie hovoria, že až 90 % života trávime v interiéri. A väčšinu tohto času v ústrednej miestnosti našich domovov: v obývačke. Byť doma však neznamená, že musíte robiť kompromisy vo vychutnávaní si prirodzeného svetla. Strešné okno je ideálny spôsob, ako môžete do svojej domácnosti vpustiť viac denného svetla a zostať v spojení s vonkajším svetom. 

Čím viac okien namontujete, tým viac denného svetla získate. Je to jednoduché.

Obývačka – vaše hniezdo komfortu

Kde, čo, ako?

Ktoré strešné okná si máte kúpiť? S akým príslušenstvom? Ktoré kombinácie poskytujú maximálny komfort? Spoznajte svoje riešenie na mieru... v našom online katalógu!

Aký je rozsah vášho projektu?

Súvisiace články

Prečo VELUX?

Premena priestorov

Naše riešenia na získanie denného svetla vám pomôžu získať ďalší obytný priestor pod strechou a dodať vášmu domu neporovnateľnú hodnotu, získať pocit pohody a nové zážitky z priestoru.

Zvýšenie hodnoty nehnuteľnosti 

Môžete si byť istí, že vaša investícia do produktov a riešení VELUX zvýši hodnotu vašej nehnuteľnosti a vráti sa späť aj s úrokmi.

Pokoj v duši vo vašej domácnosti

Vďaka našej širokej ponuke vonkajších a vnútorných roliet, náhradných dielov a opráv máte istotu, že získate ten najlepší možný zážitok.

Sme tu na to, aby sme vám pomohli

Náš tím je odhodlaný zaistiť vašu maximálnu spokojnosť – od okamihu kontaktu cez poradenstvo až po konečnú montáž.

Kvalita bez kompromisov

Vaše potreby sú našim kompasom. Naše produkty neustále vyvíjame a zdokonaľujeme už od roku 1941 a vyrábame ich s ohľadom na trvanlivosť.

Zodpovedná voľba:

Môžete zlepšiť kvalitu svojho života pomocou udržateľných riešení, ktoré sú prínosné pre vás a ohľaduplné voči planéte.