Spálňa 

Sme presvedčení, že domov plný svetla je domovom plným života. Denné svetlo a čerstvý vzduch majú silu a zvyšujú energiu. Spolu môžu pomôcť zlepšiť celkový pocit pohody doma a navrátiť priestoru funkčnosť. 

Spite dobre 

Mnoho ľudí sa nazdáva, že čím menej svetla máme v spálni, tým lepšie spíme. Je to však presne naopak! Prirodzené svetlo pomáha dosiahnuť vyvážený biorytmus (náš spánkový cyklus), aby sme si v noci lepšie odpočinuli a mali produktívnejší deň. 

Prejdite nadol a prečítajte si všetky potrebné informácie na dosiahnutie toho najlepšieho nočného odpočinku 

Keď spojíte prirodzené svetlo s čerstvým vzduchom, vaša spálňa otvorí náruč svetu voňavého a čistého vzduchu a jasných dní. Slnko určuje fázu nášho biorytmu. To znamená, že keď slnko vyjde, máme tendenciu zobudiť sa, aj keď sme nespali osem hodín. Svetlíky a strešné okná pomáhajú dosiahnuť vyvážený biorytmus tým, že do spálne nechajú preniknúť prirodzené svetlo. Váš biorytmus riadi všetko od spánkových cyklov, chute až po mozgovú aktivitu. 

Čím viac okien namontujete, tým viac denného svetla získate. Je to jednoduché.   

Spálňa – váš ostrov súkromia

Kde, čo, ako?

Ktoré strešné okná si máte kúpiť? S akým príslušenstvom? Ktoré kombinácie poskytujú maximálny komfort? Spoznajte svoje riešenie na mieru... v našom online katalógu!

Aký je rozsah vášho projektu?

Súvisiace články

Prečo VELUX?

Premena priestorov

Naše riešenia na získanie denného svetla vám pomôžu získať ďalší obytný priestor pod strechou a dodať vášmu domu neporovnateľnú hodnotu, získať pocit pohody a nové zážitky z priestoru.

Zvýšenie hodnoty nehnuteľnosti 

Môžete si byť istí, že vaša investícia do produktov a riešení VELUX zvýši hodnotu vašej nehnuteľnosti a vráti sa späť aj s úrokmi.

Pokoj v duši vo vašej domácnosti

Vďaka našej širokej ponuke vonkajších a vnútorných roliet, náhradných dielov a opráv máte istotu, že získate ten najlepší možný zážitok.

Sme tu na to, aby sme vám pomohli

Náš tím je odhodlaný zaistiť vašu maximálnu spokojnosť – od okamihu kontaktu cez poradenstvo až po konečnú montáž.

Kvalita bez kompromisov

Vaše potreby sú našim kompasom. Naše produkty neustále vyvíjame a zdokonaľujeme už od roku 1941 a vyrábame ich s ohľadom na trvanlivosť.

Zodpovedná voľba:

Môžete zlepšiť kvalitu svojho života pomocou udržateľných riešení, ktoré sú prínosné pre vás a ohľaduplné voči planéte.