{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}

Myšlienka to bola jednoduchá, no geniálna: otvoríme priestor, vytvoríme viac obytnej plochy a vpustíme do domu vzduch a slnečné lúče a ponúkneme výhľad na modrú oblohu.
„Chcel som viac než len pridať k tejto budove niekoľko ďalších miestností,“ vysvetľuje architekt. „Chcel som, aby tieto miestnosti pôsobili, akoby sem patrili, akoby prispievali k životu tých, ktorí pod touto strechou žijú. Vytvorením terasy sa dom otvára von, spája sa s prírodou. Je to doplnok, ktorý pozdvihuje kvalitu života obyvateľov domu.

Otvorené strešné okná VELUX umožňujú prístup na vonkajšie terasy a zatvorené okná poskytujú množstvo denného svetla.

Ak chcete mať krásny panoramatický výhľad alebo viac prirodzeného vetrania, môžete otvoriť hornú časť okna strešnej terasy. Pokiaľ chcete vyjsť von, jednoducho otvorte hornú aj spodnú časť a vytvoríte tak dvere.

Pridanie ďalších strešných okien je najrýchlejší spôsob, ako výrazne zlepšiť pocit priestoru a otvorenosti vášho domova. A keď máte možnosť ich ľubovoľne kombinovať, vytvára to príležitosť vytvoriť svetlejšie alebo dokonca úchvatnejšie miestnosti.
Pomocou strešných okien VELUX si môžete vytvoriť vlastnú jedinečnú kombináciu a prispôsobiť tak priestor svojim potrebám. Existuje riešenie pre všetky potreby, či už túžite po dvoch oknách vedľa seba, hornom a spodnom okne alebo napríklad štvorcovom okne. Nech už máte na mysli akúkoľvek kombináciu, môžete svoje sny o dennom svetle premeniť na skutočnosť.
Výber drevených okien pomohol návrhárovi vytvoriť čistejší, prirodzený vzhľad, ktorý príjemne dokresľuje celkovú atmosféru domu. Výsledkom je čisté, moderné a útulné miesto, kde prírodné prvky a prirodzené svetlo vytvárajú upokojujúci priestor pre dušu aj myseľ. 

Okná nad obytnými priestormi vám poskytnú dodatočné svetlo a čerstvý vzduch, aj keď je okno mimo dosahu.
Strešné okná VELUX so solárnym alebo elektrickým pohonom sú ideálne v situáciách, keď sú okná mimo dosahu, napríklad pri klenutých stropoch. Tento inovatívny systém diaľkovo ovládaných okien a vnútorných aj vonkajších roliet umožňuje ich otváranie a zatváranie jedným stlačením tlačidla. Pomocou nástenného vypínača sa jednoducho a rýchlo dostanete ku každému oknu. Sú ideálne na ťažko prístupné miesta a predstavujú najlepšiu voľbu na zaistenie čerstvého vzduchu a lepšieho komfortu v interiéri. Obrázky toho, čím by táto stavba mohla byť, pripomínajú, že niekedy tmavá, zastaraná miestnosť nie je nič iné než plátno, na ktorom si môžete vytvoriť svoj vysnívaný domov. Hneď ako svetlo naplní miestnosti jasom a teplom, miesto nie je len „dosť dobré“ na to, aby ste v ňom žili; stane sa pre vás ostrovom zdravého, vyrovnaného a produktívneho života.

Odporúčané výrobky VELUX
Strešný balkón VELUX (GDL)
Prejsť na výrobok
Strešné okno GGL s elektrickým napájaním
Prejsť na výrobok
Zatemňujúca roleta (DKL)
Prejsť na výrobok