{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}
Žiadané rodinné domy

Moderní developeri sa snažia vytvárať flexibilné projekty, ktoré možno ľahko zrealizovať a zároveň prispôsobiť konkrétnym potrebám každého majiteľa domu.

Projekt Countryside Homes, ideálny pre moderný rodinný život, ponúka celý rad samostatne stojacich domov a dvojdomov s dvoma, tromi a štyrmi spálňami, z ktorých každý je nádherne priestranný a vybavený najnovšími prvkami, ktoré musíte mať.

Domov zaplavený svetlom

Toto útulné, ale svetlé miesto je pre Dunhamovcov ako stvorené. Dom ponúka dokonalú rovnováhu medzi priestorom a praktickosťou pre moderný rodinný životný štýl, vytvára veľkorysý priestor na spoločné chvíle, ale zároveň ponúka zákutia pre každého, kto chce byť sám.

Modernú otvorenú kuchyňu s jedálňou Dunhamovcov zaplavuje svetlo zo strešných okien VELUX a aj z francúzskych okien, čím sa maximálne využíva denné svetlo a čerstvý vzduch. Vďaka tomu je práca v kuchyni jednoduchšia a zdravšia a rodina je prepojená s prírodou vďaka meniacemu sa dennému svetlu a mrakom prechádzajúcim ponad ich jedálenský stôl.

Spálňa z projektu Countryside Homes so strešnými oknami VELUX
Prebúdzanie slnečnými lúčmi

Na prvom podlaží sú tri veľké spálne a rodinná kúpeľňa so samostatným sprchovacím kútom, zatiaľ čo na druhom podlaží nájdete hlavnú spálňu s vlastným úžasným strešným oknom VELUX.

Odporúčané výrobky VELUX
Strešné okno s elektrickým napájaním
Prejsť na výrobok
Zatemňujúca roleta (DKL)
Prejsť na výrobok

Ľahká vonkajšia roleta (SSS)
Prejsť na výrobok