{{property.PropertyName}}
{{property.casePropertiesSelected[0].PropertyValue}}

Keď architekt dostal voľnú ruku v plánovaní, čím by sa tento klasický, ale trochu nudný dom mohol stať, nápady sa len hemžili a výsledok človeku vyrazí dych. „Väčšina ľudí si neuvedomuje, čo znamená prirodzené svetlo a výhľad do prírody a aký rozdiel to môže spôsobiť,“ vysvetľuje architekt. „So správnymi oknami je zabezpečenie týchto vlastností oveľa jednoduchšie, než by si človek myslel.“

V spálni sa vďaka dodatočným oknám a strešnej terase zmenila nudná, obyčajná a tmavá izba na svetlý, vzrušujúci a luxusný priestor pre dospelých, kde sa môžete tešiť na rána plné energie.

Otvorené strešné okná VELUX umožňujú prístup na vonkajšie terasy a zatvorené okná poskytujú množstvo denného svetla. To vám dáva možnosť začať deň popíjaním kávy na čerstvom vzduchu, zatiaľ čo ste stále vo svojej spálni – vychutnáte si život na vysokej nohe, ktorý zvyčajne zažívajú len hostia v luxusných hoteloch.

Ak chcete mať krásny panoramatický výhľad alebo viac prirodzeného vetrania, môžete otvoriť hornú časť okna strešnej terasy. Pokiaľ chcete vyjsť von, jednoducho otvorte hornú aj spodnú časť a vytvoríte tak dvere.

Pridanie ďalších strešných okien je najrýchlejší spôsob, ako výrazne zlepšiť pocit priestoru a otvorenosti vášho domova. A keď máte možnosť ich ľubovoľne kombinovať, vytvára to príležitosť pre ešte svetlejšie alebo dokonca úchvatnejšie miestnosti.
Pomocou strešných okien VELUX si môžete vytvoriť vlastnú jedinečnú kombináciu a prispôsobiť si tak priestor. Existuje riešenie pre každú potrebu, či už potrebujete dve okná vedľa seba, horné a spodné okno alebo napríklad štvorcové okno. Nech už máte na mysli akúkoľvek kombináciu, môžete svoje sny o dennom svetle premeniť na skutočnosť.

Jednoduché strešné okná sú ideálnym riešením pre malé priestory, napríklad schodisko. V tomto dome je vďaka svetlu zhora pohyb po schodisku bezpečnejší a okno zároveň otvára priestor a dodáva celku modernejší a elegantnejší vzhľad. Kto by bol povedal, že jednoduché funkčné schodisko môže vyzerať tak pôsobivo?
Farebnú paletu domu tvoria prevažne neutrálne farby, ktoré vytvárajú upokojujúce, tiché, čisté a moderné prostredie. Drevené okná sa k tejto estetike hodia, ale farebný nádych na žltých roletách vnáša do detskej izby trochu hravosti. Rolety sú tiež skvelým riešením regulácie slnečného svetla, keď vaše ratolesti potrebujú viac svetla na hranie, čítanie alebo učenie; tlmené svetlo na prípravu na spánok, počúvanie rozprávok a relaxáciu, alebo dokonca úplnú tmu na dobrý spánok alebo zdriemnutie si po obede.
Po renovácii sa tento trochu fádny a jednoduchý dom premenil na dom plný svetla a luxusu, ktorý pod klasickými oknami vytvára dokonalý domov pre celú rodinu.

Odporúčané výrobky VELUX

Strešné okná VELUX (GGU)
Prejsť k výrobkom
Strešný balkón VELUX (GDL)
Prejsť k výrobkom
Zatemňujúca roleta (DKL)
Prejsť k výrobkom