Detská izba s množstvom svetla a zdravého vzduchu

Dostatok denného svetla a čerstvého vzduchu je v detských izbách dôležitejšia než kdekoľvek inde. Učenie s ním ide rýchlejšie a na všetky hry je dobre vidieť. So strešnými oknami bude vytvorenie zdravého vnútorného prostredia hračka. A keď príde čas spánku, stačí zatiahnuť úplne zatemňujúcu roletu.

Odporúčané riešenie VELUX pre detskú izbu

GLL - manuálne ovládané kývne strešné okno v celodrevenom prevedení

Hodí sa do miestnosti, kde oceníte prirodzený vzhľad dreva. Okno je natreté čírym, vodou riediteľným lakom, ktorý drevo chráni pred nečistotami a vlhkosťou.

DKL – manuálne ovládaná zatemňujúca roleta

Základom kvalitného spánku je tmavá miestnosť. Vyberte si roletu s veselým detským motívom z Kolekcie na dobrú noc. Alebo si svoju úplne zatemňujúcu roletu farebne zlaďte s ďalším vybavením izby – kolekcia Colour by You ponúka 1 800 odtieňov.

MHL – manuálne ovládaná vonkajšia markíza

Účinne ochráni miestnosť pred prehrievaním v letných mesiacoch. Priehľadná tkanina nebráni výhľadu a prepúšťa dovnútra svetlo.

Zateplené lemovanie pre strešné okno EDW 2000

Koľko miesta potrebujem?

Minimálna veľkosť izby pre jedno dieťa je 8 m2, izba pre dve deti musí mať aspoň 12 m2.

Koľko svetla je dosť?

Vytvorte kombináciou strešných okien z detskej izby rozžiarenú miestnosť, kde sa vaše deti budú cítiť dobre. V detskej izbe je potrebných 500 LUXov na čítanie, písanie, ale aj hranie.

Stiahnite si našu aplikáciu LUXmeter a sami si zmerajte osvetlenie u vás doma.

Potrebujete pomoc?
Povedzte nám viac o svojom podkroví a my vám ukážeme, ako na to.

Riešenie pre ďalšie miestnosti