VELUX SLOVENSKO spol. s r.o.

Kto sme

Obchodné zastúpenie skupiny VELUX v Brne bolo otvorené už v roku 1990. Od roku 1993 brnenská centrála s organizačne zlúčeným manažmentom obsluhuje ako český, tak slovenský trh.

  • Zaisťujeme predaj a servis strešných okien, svetlíkov, svetlovodov, tieniacej techniky a ďalších výrobkov značky VELUX.
  • Máme špecialistov pre oblasti financií, IT a marketingu.
  • Naše zákaznícke centrum poskytuje poradenské služby koncovým klientom i odbornej verejnosti.

Ako to u nás vyzerá

Pozrite sa, ako to vyzerá v našej pobočke. Možno sa tu nachádza práve vaše pracovné miesto.


Benefity

Cafeteria

Podporujeme voľnočasové aktivity našich zamestnancov. Športovci využijú zvýhodnenú Multisport kartu a tí, ktorí neholdujú športu využijú pre svoje koníčky voľnočasové poukážky.
Nadštandardná lekárska starostlivosť

Hlásime sa k Corporate Health Responsibility, kedy starostlivosť o zdravie zamestnancov je pre nás prioritou, preto máme všetci zadarmo službu uLékaře.cz.
Príspevok na penzijné pripoistenie

Každého, kto sa chce zaistiť na starobu podporíme príspevkom na penzijné pripoistenie.
3 sick days

Zdravotné komplikácie sa občas nevyhnú nikomu z nás. Pri tých menej závažných využívame tzv. sick days.
Flexibilná pracovná doba a home office

Väčšina našich pozícií umožňuje pracovať flexibilne i s možnosťou občasnej práce z domu.
Firemné večierky a teambuildingy

Sme jeden tím a vieme sa spoločne baviť a oslavovať.

Priebeh výberového konania

1. Pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis (môžete pridať ďalšie dokumenty, ktoré považujete za dôležité).
2. V prípade, že Váš profil kladne vyhodnotíme, zavoláme Vám a stručne sa porozprávame o vzájomných predstavách. V opačnom prípade od nás do dvoch týždňov obdržíte správu o stave výberového konania.
3. Pokiaľ sa na základe telefonátu zhodneme na vzájomných predstavách o prípadnej spolupráci, pozveme Vás k osobnému stretnutiu s HR a potencionálnym manažérom.
4. Osobné stretnutie opäť vyhodnotíme. V prípade, že sa rozhodneme s Vami nepokračovať vo výberovom konaní, zavoláme Vám a oznámime dôvody nášho rozhodnutia. Pokiaľ naše stretnutie vyhodnotíme kladne a záujem potrvá aj z Vašej strany, pošleme Vám online diagnostiku, ktorá nám dovolí Vás lepšie poznať po pracovnej stránke. 
5. Pozveme Vás k druhému osobnému stretnutiu s HR, potencionálnym manažérom a manažérom celého oddelenia. Spoločne sa pozrieme na výsledky Vašej diagnostiky, podrobne sa porozprávame o pozícii a o možnostiach našej vzájomnej spolupráce.
6. Naše druhé osobné stretnutie vyhodnotíme a pokiaľ sa rozhodneme s Vami nepokračovať ďalej vo výberovom konaní, budeme Vás telefonicky informovať. Pokiaľ sa naše predstavy zladia, budeme Vás informovať s konkrétnou pracovnou ponukou.
7. Vitajte vo VELUX!

Aktuálne voľné pracovné pozície

Vždy sa snažíme zaplniť voľné pracovné pozície ľuďmi, ktorí sú talentovaní a majú túžbu rásť s nami.
Ak vás zaujme niektorá pozícia zo zoznamu nižšie, prihláste sa na ňu prostredníctvom prekliku na stránke s detailmi danej pozície.

Kontaktujte nás

Ak chcete pracovať s nami, ale nenašli ste pre vás vhodnú pozíciu, zanechajte nám na seba kontakt prostredníctvom nižšie priloženého formulára.
Spracovanie osobných údajov
Spracovanie osobných údajov pre účely evidencie