Pripojte sa k nám

Čaká vás svetlá budúcnosť

VOĽNÉ PRACOVNÉ MIESTA VO VAŠOM OKOLÍ – SLOVENSKÁ REPUBLIKA
Objavte pracovné príležitosti vo svojom okolí.

Postup podania žiadosti

Pred napísaním žiadosti si pozorne prečítajte pracovný inzerát. Ak vás daná pozícia zaujíma a myslíte si, že sa na ňu hodíte, neváhajte o ňu požiadať! Použite na to odkaz na žiadosť v príslušnom pracovnom inzeráte. Kvalitná žiadosť je zvyčajne krátka a vecná, pričom načrtáva váš profesijný a osobný profil a motiváciu pracovať u nás na pozícii, o ktorú sa uchádzate. Ak máte všeobecné otázky týkajúce sa náboru na jedno z našich pracovísk, prezrite si časť s najčastejšími otázkami. Nájdete v nej odpovede na najčastejšie otázky uchádzačov.
Môžem sa súčasne uchádzať o viac než jednu pozíciu?
Dostávate nevyžiadané žiadosti?
Využívate konkrétne testy?
Ako zistím, že spoločnosť VELUX moju žiadosť dostala?
Ako odošlem svoju žiadosť?
Ako prebieha vyhodnotenie mojej žiadosti?
Ako sa mám pripraviť na pohovor?
V akom jazyku mám napísať žiadosť?
Čo je potrebné na získanie pracovnej pozície v spoločnosti VELUX Group?
Akú úroveň znalosti angličtiny požadujete?
Dvaja ľudia stojaci v hale

Zamestnanecká nadácia

V spoločnosti VELUX Group veríme v dobrú starostlivosť o svojich zamestnancov. Ako jeden z nástrojov využívame zamestnaneckú nadáciu, prostredníctvom ktorej sa snažíme zaistiť dobré podmienky pre všetkých zamestnancov v skupine VKR.
Zoznámte sa s niekoľkými budúcimi kolegami
Ak existuje jediná vec, v ktorej vynikáme, potom sú to ľudia, ktorí u nás pracujú.

Ako Mária posúva udržateľnosť na vyššiu úroveň

Zmena, výzvy a nové nápady sú dôležitou súčasťou spoločnosti VELUX. Rovnako to platí aj o Márii. So skúsenosťami v oblasti udržateľného lesného hospodárstva uplatňuje svoje nadšenie pre drevo a prírodu, vďaka ktorej je spoločnosť VELUX každým dňom udržateľnejšia – najmä vďaka obehovému hospodárstvu, ktoré prináša zníženie spotreby potrebných zdrojov a ich maximálne opätovné využitie.

Dve jednoduché veci, ktoré pre Clausa znamenajú všetko

Keď sme sa opýtali Clausa, čo ho stále motivuje chodiť do práce, odpoveď zhrnul do dvoch bodov: „Po prvé sú to ľudia, ktorí tu pracujú. Je medzi nami zvláštna dôvera a vzťah. Po druhé je to skutočnosť, že dobrý nápad môže prísť odkiaľkoľvek a každý sa má možnosť vyjadriť – ja to rozhodne robím. Možno preto dnes pracujem ako dobrá spojka medzi tímami z výroby a vývoja.“

Pre študentov a absolventov

Ak ešte študujete alebo ste čerství absolventi, mohla by vás zaujímať skvelá príležitosť na ďalší rozvoj v spoločnosti VELUX Group. Svoje kompetencie môžete rozšíriť pri študentskej brigáde, odbornej príprave, stáži alebo napríklad pri písaní projektu či diplomovej práce v spolupráci s nami.
Práve teraz sú voľné tieto zvýraznené pracovné pozície
Spoločnosť VELUX Group ponúka množstvo príležitostí: od výskumu, vývoja a výroby až po manažment a predaj. Sme si takmer istí, že je niektorá z nich čaká práve na vás. Prečo sa na to teda rovno nepozrieť?