Duálne vzdelávanie se spoločnosťou VELUX

ZVOĽ si dobrú školu - ZÍSKAŠ kvalifikované vzdelanie - LEPŠIE se uplatníš v životě.

Urob správne rozhodnutie práve ty!
Vyber si školu, ktorá podporuje duálne vzdelávanie.

Pre koho je duálne vzdelávanie určené?

Program duálneho vzdelávania je určený pre žiakov stredných škôl, ktorí majú záujem o technické odbory. Na tento program je potrebné, aby sa žiaci hlásili už v  9. ročníku základnej školy

Duálne vzdelávanie je spôsob prípravy žiakov na povolanie, ktorý ich naučí, ako premeniť teoretické vedomosti na praktické skúsenosti priamo u zamestnávateľa. 

Cieľom kombinovanej formy štúdia je, aby študenti získali pracovné návyky, schopnosť hospodáriť s financiami a mali reálnu predstavu o živote z pohľadu práce ešte počas strednej školy. V neposlednom rade spoznajú firemnú kultúru a firemné benefity. 

Vyučíme ťa v odboroch

Čo s nami získaš?

VELUX Duální vzdělávání školení

Zaučenie od certifikovaných odborníkov

Odborné vzdelanie použitím najnovších technológií a zariadení

VELUX Duální vzdělávání

Doprava a stravovanie zdarma

Finančnú nezávislosť

AKO SA PRIHLÁSIŤ?

1. krok 
Klikni na prihlášku a vyplň požadované údaje. Po odoslaní bude prihláška automaticky odoslaná do spoločnosti Partizánske Building Components-SK, s.r.o. na spracovanie.

2. krok
Žiak a zákonný zástupca budú v priebehu mesiacov apríl – máj pozvaní na osobné stretnutie priamo v priestoroch výrobného závodu.

3. krok
Úspešní kandidáti budú súčasťou duálneho vzdelávania od školského roku 2020/2021.

Vzhľadom na obmedzený počet žiakov, ktorým môže spoločnosť Partizánske Building Components-SK,s.r.o. poskytnúť praktické vyučovanie v systéme duálneho vzdelávania, si spoločnosť Partizánske Building Components-SK,s.r.o. vyhradzuje právo konečného rozhodnutia výberu žiakov, ktorí splnili kritériá pre výber úspešných uchádzačov.

 

Partizánske Building Components-SK, s.r.o.