VELUX Club je exkluzívna príležitosť ako z každej montáže získať ešte niečo naviac. Urob si z aplikácie VELUX Club svoj obľúbený nástroj. Skenuj, zbieraj body a užívaj si výhody. Je to také ľahké!

Z každej montáže ešte niečo navyše!

Zbieraj body vo vernostnom programe VELUX Club a vymieňaj ich za darčeky pre seba, svoju firmu alebo blízkych!

Zaregistruj sa na club.velux.sk

Svoj účet si vytvoríš na club.velux.sk. Môžeš pridať aj svojich kolegov, aby ste mohli zbierať body ako tím. Na svojom mobile si pridaj aplikáciu na domovskú stránku, nech ju máš vždy po ruke.TIP: Ako prvý krok si vo svojom mobile stiahni prehliadač Google Chrome – vďaka tomu si zaistíš plnú funkčnosť aplikácie.

Stiahnuť Google Chrome

Nainštaluj a skenuj

Založ novú zákazku a skenovaním pridaj produkty VELUX, ktoré počas nej použiješ. Stačí vyplniť krátky dotazník a za každé strešné okno získaš najmenej 5 bodov. Navyše za prvú dokončenú zákazku získaš 5 extra bodov!

Montuj viac - získaj viac

Objav bonusovej úrovne, ktoré VELUX Club ponúka. Čím viac produktov VELUX nainštaluješ, tým viac bodov získaš za jeden produkt.

Vyber si svoje odmeny

S aplikáciou budeš mať prehľad o získaných bodoch a rovno môžeš vyberať odmeny. Utrácaj svoje body za veci, ktoré chceš, kedykoľvek sa ti zachce!

Pozri sa na video

S aplikáciou VELUX Club máš po starostiach. Všetko nájdeš na jednom mieste: svoje body, svoje zákazky, produktové novinky aj kompletnú ponuku odmien.

Odmeň sa

S každým bodom budeš o niečo bližšie k vytúženej odmene. Nazbieraj ich čo najviac!

Je to také ľahké!

Získaj viac vďaka aplikácii VELUX Club

Z každej montáže ešte niečo navyše!

Z každej montáže ešte niečo navyše!