Inteligentné riadenie domácnosti

VELUX Touch

Jednoduché ovládanie všetkých výrobkov VELUX na elektrický alebo solárny pohon na dosah ruky.
VELUX Touch KLR 300
S VELUX Touch stačí siahnuť po diaľkovom ovládači a ujať sa kontroly nad komfortom v interiéri. Vďaka VELUX Touch sa jednoducho budete cítiť ako doma, pretože zaistí, aby každé strešné okno, roleta a vonkajšia roleta na elektrický alebo solárny pohon boli vždy na dosah. 

Čerstvý vzduch a denné svetlo na dosah

Ráno vytiahnite rolety, aby vás zobudilo slnečné svetlo, otvorte strešné okno, keď kanceláriu potrebujete naplniť čerstvým vzduchom, alebo vytvorte prítmie na filmový večer s rodinou – to všetko pomocou jediného diaľkového ovládača. VELUX Touch vám, inak povedané, umožní intenzívnejšie využívať každý výrobok na elektrický alebo solárny pohon VELUX, ktorý už vlastníte.

Ovládanie

Jednoduché ovládanie všetkých výrobkov na elektrický pohon na dosah ruky.

Jednoduchosť

Jeden intuitívny diaľkový ovládač, ktorý dokáže každý jednoducho používať.

Komfort

Zvýšte svoj vnútorný komfort jediným diaľkovým ovládačom.

Nastavenie nemôže byť jednoduchšie  

Na inštaláciu VELUX Touch nepotrebujete žiadne technické znalosti. Ak chcete začať, postupujte podľa montážneho postupu v návode na montáž (súčasť balenia systému VELUX Touch) alebo na našej stránke online podpory, ktorá vás krok za krokom prevedie celým procesom.

Nastavenie denného svetla a čerstvého vzduchu podľa vašich predstáv
VELUX Touch vám prináša komplexné ovládanie všetkých elektrických strešných okien, vonkajších a vnútorných roliet. Vďaka intuitívnému dizajnu ho môže jednoducho používať každý.

Vetranie ovládané na diaľku

S 15-minútovým časovačom vetrania môžete miestnosť vyvetrať a nemusíte sa báť, že potom zabudnete zatvoriť okno – VELUX Touch to urobí za vás.

Prebudenie dotykom

VELUX Touch využíva na zapnutie obrazovky senzory priblíženia. Stačí sa pred ňu postaviť a obrazovka sa aktivuje.

Jednoduché pre každého

VELUX Touch uľahčí každému ovládanie strešného okna, rolety alebo vonkajšej rolety – stačí jeden dotyk.

Zoskupte svoje výrobky VELUX

Skombinujte všetky výrobky VELUX na elektrický pohon a ovládajte ich všetky alebo jednotlivo podľa toho, čo vám vyhovuje.