Strešné okná
ako
súčasť SmartHome

Predstavte si okná, ktoré samé vetrajú, aby ste stále dýchali čerstvý vzduch a samé tienia, aby vám nebolo horúco. S diaľkovo ovládanými výrobkami VELUX zažijete toto kúzlo každý deň. Nechajte svoj SmartHome, aby vás naozaj hýčkal.
Pokiaľ už máte alebo plánujete SmartHome, zapojte do akcie aj strešné okná, svetlíky a rolety. So šikovným vetraním a tienením bude vaša domácnosť ešte múdrejšia a hlavne zdravšia.
Všetky diaľkovo ovládané výrobky VELUX komunikujú bezdrôtovo, takže ich ľahko napojíte na vami vybrané SmartHome riešenie.

Aké bývanie budúcnosti si vyberiete?


SmartHome na protokole io-homecontrol®

Na tomto protokole fungujú všetky diaľkovo ovládané výrobky VELUX, takže ich do svojej inteligentnej domácnosti napojíte úplne jednoducho a nemusíte nič ďalšie dokupovať.

Rádiová technológia io-homecontrol® garantuje vysoký štandard zabezpečenia, porovnateľný napríklad s komunikáciou medzi bankomatom a bankou. Využíva ju napríklad systém inteligentnej domácnosti Somfy TaHoma®, s ktorým sú výrobky VELUX plne kompatibilné.

SmartHome na inom protokole ako io-homecontrol®

Komunikáciu medzi io-homecontrol® a platformou vašej inteligentnej domácnosti zaistí softvérové rozhranie KLF 200.

Prepojíte s ním až 200 výrobkov VELUX - strešných okien, svetlíkov, vonkajšie i vnútorné tienenie - usporiadaných do piatich skupín. Všetky potom ľahko ovládate cez aplikáciu v smartfóne, display alebo nástenný ovládač vášho SmartHome riešenia. Vďaka funkcii spätnej väzby máte neustále prehľad o aktuálnom stave každého výrobku.

KLF 200 je kompatibilný s väčšinou bežne dostupných SmartHome systémov. Nastavenie prebieha pomocou intuitívneho webového rozhrania, takže je veľmi jednoduché a bezpečné.


Riešenia pre zdravé vnútorné prostredie

Chcete mať vzdušný a svetlý domov pre skutočne zdravé bývanie celej rodiny? Zaobstarajte si inteligentný systém VELUX ACTIVE s technológiou NETATMO, ktorý bude vetrať a tieniť automaticky podľa vašich potrieb a online predpovede počasia.

Kvalitu vnútorného prostredia za vás postrážia senzory, ktoré merajú teplotu, vlhkosť a hladinu CO2. Pomocou aplikácie môžete systém ovládať odkiaľkoľvek a s mobilom v ruke budete pánmi svojho domova.