Plisovaná úplne zatemňujúca energeticky úsporná roleta VELUX, zelená
Pozrite si galériu

FHC, FMC, FSC

Dvojito plisovaná roleta

Od 99 € s DPH

Dvojito plisovaná roleta VELUX poskytuje úplné zatemnenie pre skvelý nočný spánok a navyše vrstvu tepelnej izolácie, ktorá pomáha zadržiavať chlad a zvyšuje komfort interiéru. Ochranná dvojito plisovaná zatemňovacia tkanina má voštinovú štruktúru, ktorá zlepšuje tepelnú izoláciu. Flexibilné nastavenie polohy umožňuje chrániť súkromie aj regulovať svetlo.

  • Zatemňujúci a izolačný účinok – ideálne do spální alebo obývacích izieb
  • Nová kolekcia moderných farieb
  • Flexibilné nastavenie polohy
  • Vyhotovenie s bielou alebo striebornou bočnou lištou

Farby

Od klasiky až po nové trendy - kolekcia roliet VELUX je plná štýlových farieb a jemných vzorov, ktoré sa hodia do každého domu a priestoru.

Všetky varianty roliet sú k dispozícii v rôznych farbách. Môžete si vybrať ladiace alebo kontrastné farby, a vytvoriť si tak interiér podľa svojich predstáv.

K dispozícii s bielymi a striebornými bočnými lištami

Plisovaná úplne zatemňujúca energeticky úsporná roleta VELUX, biele bočné profily
Plisovaná úplne zatemňujúca energeticky úsporná roleta VELUX, hliníkové bočné profily

Rolety sú usadené v bočných lištách, ktoré uľahčujú ich ovládanie. Vyberte si biele alebo strieborné bočné profily. Biele bočné profily dokonale ladia s bielymi strešnými oknami VELUX.

Ovládanie


Elektricky a solárne napájané vnútorné a vonkajšie rolety sú kompatibilné so systémom VELUX ACTIVE with NETATMO  na zaistenie zdravšej vnútornej klímy.

Zistite cenu svojej dvojito plisovanej rolety VELUX

Rýchla a ľahká montáž

Ľahká inštalácia a používanie

Rolety a žalúzie VELUX presne zodpovedajú rozmerom strešných okien. Vďaka tomu perfektne sedia a veľmi ľahko sa inštalujú – nehrozí žiadne zdržiavanie s vymeriavaním alebo upravovaním. Elegantný štíhly rám sa postará, aby vaša roleta zostala prakticky neviditeľná až do času, než ju budete potrebovať. 

Montážny návod

Tieto súbory PDF obsahujú podrobný, ilustračný návod, ktorý vás starostlivo prevedie všetkými jednotlivými krokmi procesu montáže. Na čítanie súboru vo formáte PDF potrebujete mať vo svojom počítači nainštalovaný program Acrobat Reader. Nástroj je bezplatný a jeho stiahnutie je možné bezplatne z  Adobe.

Dvojito plisované rolety VELUX – manuálne ovládané
Dvojito plisované rolety VELUX – diaľkovo ovládané, elektricky napájané
Dvojito plisované rolety VELUX – diaľkovo ovládané, solárno napájané

Tiež sa vám môže páčiť

Ľahká vonkajšia roleta VELUX, ochrana pred teplom zvonka
Sieťka proti hmyzu VELUX