Flexibilná regulácia svetla

Vylepšená izolácia

Zatemňujúci účinok

Dvojito plisované rolety pre svetlík

Od 244 €

Flexibilná regulácia svetla a účinná izolácia

  • Zatemňujúci účinok
  • Dvojito plisovaná tkanina s hliníkovou vrstvou vnútri pre lepšiu izoláciu
  • Žiadne viditeľné povrázky

Naše dvojito plisované rolety na elektrický pohon pre svetlíky ponúkajú výnimočnú reguláciu svetla a vylepšenú izoláciu. Vyznačujú sa štíhlym dizajnom a žiadnymi viditeľnými povrázkami, čím predstavujú atraktívnu voľbu pre ľubovoľnú miestnosť. Tieto rolety, ovládané šikovným diaľkovým ovládaním, sa jednoducho namontujú zvnútra vášho domova a sú kompatibilné s io-homecontrol.

Farby

K dispozícii v 2 farbách: čierna a biela. 

Dvojito plisované rolety VELUX poskytujú úplne zatemnenie miestnosti vo všetkých farbách.

Ktoré ovládanie rolety by som si mal zvoliť?

Aby ste pre vašu roletu VELUX zvolili správne ovládanie, mali by ste vziať do úvahy, kde sú vaše strešné okná umiestnené a ako často očakávate prispôsobovanie polohy rolety.

Rolety na solárny a elektrický pohon sú na diaľkové ovládanie a sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí majú strešné okná VELUX mimo dosah alebo tých, ktorí si želajú dodať svojim podkrovným miestnostiach nádych inovatívneho luxusu.

Na diaľkové ovládanie a na elektrický pohon

Dvojito plisované rolety na diaľkové ovládanie a elektrický pohon pre svetlíky sa ovládajú inteligentným dotykovým diaľkovým ovládačom VELUX INTEGRA®, ktorý sa originálne dodáva so strešným oknom VELUX INTEGRA®. Intuitívne riešenie umožňuje jednoduché ovládanie roliet diaľkovým ovládaním. Diaľkový ovládač VELUX INTEGRA® ponúka rad prednastavených programov pre každodenný komfort a lepšiu interiérovú klímu. Roletu môžete ovládať z ktoréhokoľvek miesta v miestnosti a užívať si všetky funkcie prednastavených programov, ako je napr. možnosť naprogramovať rolety na zdvíhanie a spúšťanie v konkrétnych hodinách.  


Ak treba, roleta sa taktiež môže zdvíhať a spúšťať manuálne pomocou ovládacej rukoväte na spodku rolety.  

Na diaľkové ovládanie a na solárny pohon

Zatemňujúce rolety na diaľkové ovládanie a solárny pohon sa ovládajú diaľkovým ovládaním dodávaným s roletou. Ak máte svetlík na solárny pohon INTEGRA®, môžete tiež používať inteligentný dotykový diaľkový ovládač VELUX INTEGRA®, ktorý sa originálne dodáva so svetlíkom VELUX INTEGRA®. Diaľkový ovládač VELUX INTEGRA® ponúka rad prednastavených programov pre každodenný komfort a lepšiu interiérovú klímu. Roletu môžete ovládať z ktoréhokoľvek miesta v miestnosti a užívať si všetky funkcie prednastavených programov, ako je napr. možnosť naprogramovať rolety na zdvíhanie a spúšťanie v konkrétnych hodinách.

Ak treba, roleta na solárny pohon sa môže ovládať taktiež manuálne. Batéria na solárne dobíjanie pojme dostatok energie až na 600 úkonov, a to aj vtedy, keď nie je prítomné žiadne priame slnečné svetlo na dobíjanie.

Montážne návody

Zvýšte si komfort skombinovaním dvojito plisovanej rolety VELUX s…

Skombinujte dvojito plisovanú roletu na diaľkové ovládanie a na elektrický pohon pre ploché strešné okná s markízami VELUX na zabezpečenie dodatočnej ochrany pred prehrievaním.

7
Dôvody prečo si zvoliť rolety VELUX
  • Dokonale sa hodí pre strešné okno VELUX
  • Montáž roliet VELUX za pár minút
  • Bez ohľadu na váš štýl je tu vždy vhodná roleta či žalúzia práve pre vás
  • Komfort máte vždy na dosah
  • Rolety VELUX sú skonštruované, aby vydržali
  • Spoznajte tkaniny na vlastnej koži pred zakúpením
  • Inteligentné vzory a štýly