Žiadne ventilátory.
Žiadne slnečné okuliare.

Na ochranu pred horúčavou a na reguláciu svetla použite rolety a vonkajšie rolety VELUX

Kombinujte ochranu pred horúčavou s účinným zatemnením za vynikajúcu cenu. Užite si výhody ľahkej vonkajšej rolety VELUX!

Elegantný dizajn

Štíhly dizajn dokonale splýva so strechou. Solárny panel je diskrétne integrovaný do horného krytu.

Ochrana pred horúčavou

Tento výrobok vám zaistí chladné a pohodlné vnútorné prostredie aj počas horúcich dní a nocí.

Pevná a odolná tkanina

Odolná tkanina je pripravená na všetky druhy počasia a navyše nie je potrebné ju udržiavať.

Efektívne zatemnenie vo dne aj v noci

Pevná a odolná tkanina zaisťuje efektívne zatemnenie pre váš nerušený odpočinok.

Leto je krásne, ale môže so sebou priniesť aj nepohodlie. A tak namiesto rôznych domácich trikov na ochladenie svojho domova vybavte svoje strešné okná VELUX vonkajšími doplnkami! Vonkajšie rolety a markízy chránia miestnosti pod strechou pred vonkajšou horúčavou. Vďaka vnútorným roletám a žalúziám môžete zmäkčiť alebo úplne zastaviť dopadajúce svetlo. Ich inštaláciou si doma vytvoríte príjemný chládok a útulnú atmosféru.

Menej tepla, viac pohody

Externé doplnky VELUX blokujú slnečné lúče už na vonkajšej strane okna a zamedzujú tak ich priamemu prenikaniu do miestnosti. Tým chránia váš domov pred prehrievaním počas horúcich letných mesiacov.

Ľahké vonkajšie rolety poskytujú zatemnenie, zatiaľ čo markízy z priehľadnej tkaniny neobmedzujú výhľad von.

Vonkajšie rolety z veľmi odolného hliníka zaisťujú celoročnú ochranu pred nepriazňou počasia a chladom.

Chcete si pozrieť celý sortiment?

Prezrieť si

Viac alebo menej svetla?

Pokiaľ je vonku oslňujúce svetlo, vy si môžete nastaviť požadovanú úroveň svetla, ktoré do svojho podkrovia pustíte. Vďaka vnútorným roletám VELUX nad ním máte absolútnu kontrolu.

Vnútorné rolety a žalúzie sú k dispozícii v širokej škále farieb a štýlov, aby čo najlepšie vyhovovali vášmu vkusu. Zatemňujúce rolety vám pomôžu vytvoriť dokonalý priestor pre dobrý spánok alebo osviežujúci odpočinok počas dňa.

Chcete si pozrieť celý sortiment?

Prezrieť si

Kto ich môže inštalovať? Vy.

Rolety VELUX sú rovnako jednoduché, ako sú štýlové. Inštalácia manuálne ovládaných vnútorných roliet a vonkajších markíz VELUX nevyžaduje žiadne špeciálne náradie ani pomôcky. Sú vyrobené tak, aby perfektne pasovali, a všetko, čo potrebujete, je súčasťou balenia. Než sa nazdáte, vaša nová roleta bude pripravená na použitie.

Avšak inštalácia solárne ovládaných markíz alebo vonkajších roliet môže vyžadovať pomoc odborníka (ak však nie ste domáci majstri). Pri inštalácii elektricky ovládaných markíz a vonkajších roliet pomoc odborníka odporúčame.

Manuálne ovládané vonkajšie markízy sa inštalujú ľahko. Inštalácia predstavuje niekoľko jednoduchých krokov, ktoré zaberú zhruba 5 minút.

Chcete to vidieť na vlastné oči?

Pozrieť si video

Ovládajte ich sami, alebo nechajte slnko, aby sa o všetko postaralo!

Rolety a vonkajšie rolety VELUX sú k dispozícii v troch verziách: manuálne, elektrické a solárne. Všetky sa vyznačujú jednoduchou inštaláciou zvnútra a sú plne kompatibilné s väčšinou strešných okien VELUX.

Elektrické a solárne riešenia je možné tiež ovládať na diaľku pomocou VELUX Touch alebo smartfónu z aplikácie VELUX.

VELUX Touch je pohodlné diaľkové ovládanie (nezávislé od WiFi), ktoré ovláda niekoľko elektrických alebo solárnych produktov.

VELUX App Control vám poskytne plnú kontrolu nad všetkými vašimi elektrickými alebo solárnymi produktmi VELUX priamo z vášho smartfónu.

Plne automatizovaný systém VELUX ACTIVE sa o optimálnu vnútor"

Prečo rolety a žalúzie VELUX?

  • Vysoko kvalitné výrobky - všetky žalúzie a rolety sú výsledkom prísneho testovania, ktoré zaisťuje, že sú vyrobené tak, aby vydržali dlhé roky. Na všetky rolety a žalúzie sa vzťahuje 2-ročná záruka.

  • Široká škála výrobkov - nech už je vaša potreba akákoľvek, naše vonkajšie aj vnútorné výrobky sa dokonale hodia pre vaše strešné okná. Zaisťujú vynikajúcu ochranu proti teplu a najlepšie zatemnenie a reguláciu svetla pre vaše pohodlie.

  • Jednoduchá a bezpečná inštalácia - originálne rolety, vonkajšie rolety a markízy VELUX sú vyrobené na mieru vašim strešným oknám VELUX. To znamená, že vždy dokonale sadnú a ich inštalácia je jednoduchá, bez nutnosti merania alebo rezania.

Nájdite svoje riešenie

Na docielenie optimálnej vnútornej klímy a maximálneho pohodlia po celý rok odporúčame kombinovať vonkajšie a vnútorné produkty VELUX.

Skvelá letná kombinácia

VELUX ponúka dokonalú kombináciu dvoch doplnkov, ktoré ešte viac zvýšia vaše pohodlie, a to aj v tých najparnejších letných dňoch. Okrem svojich schopností ochrany pred horúčavou zachováva vonkajšia markíza MHL váš výhľad von a prepúšťa dovnútra svetlo. A ak máte tiež zatemňujúcu roletu DKL, môžete si kedykoľvek miestnosť zatemniť a dopriať si osviežujúci spánok. Táto kombinácia je dostupná so zľavou 10%.

Riešenie tri v jednom

Ľahká vonkajšia roleta VELUX SSS na solárny pohon sama o sebe slúži na dva dôležité účely. Poskytuje skvelú tepelnú ochranu a zatemnenie v horúcich dňoch, čím vám poskytne príjemné prostredie pre kvalitný spánok. Pridaním tieniacej rolety RFL získate dostatok súkromia a pritom budete mať stále k dispozícii prirodzené svetlo. Kolekcia Color by You vám umožňuje vybrať si z tisícov farieb a vytvoriť tak roletu, ktorá bude perfektne ladiť s vašim interiérom.

Majstrovské duo

Roleta SML/SSL poskytuje skutočne vynikajúcu tepelnú ochranu a možnosť zatemnenia. Kombinovaná roleta DFD v sebe kombinuje ako zatemňujúcu roletu, tak aj plisovanú roletu. Vyberte si ľubovoľnú farbu zatemňovacej rolety v kombinácii s bielou plisovanou roletou.

Ako nainštalovať vonkajšie markízy?

Vaše strešné okná sú pripravené na markízy! Pozrite sa vo videu, ako nainštalovať vonkajšie markízu v 3 jednoduchých krokoch, a skúste to sami počas 5 minút.

Pre inštaláciu elektrických alebo solárnych markíz, roliet a ľahkých vonkajších roliet sa obráťte na nami odporúčaných montážnikov.

Chápeme, že túžite po tom, aby vaše podkrovie bolo oázou pokoja aj v tých najparnejších letných dňoch. Existuje veľa všemožných spôsobov, ktoré sľubujú úľavu od horúčav. Ale niektoré z nich nestoja ani za to ich skúšať. Sme tu, aby sme vám pomohli zistiť, akým tipom na ochladenie interiéru podkrovia sa vyhnúť a čo, naopak, robiť, aby ste zostali v pohode!