Vonkajšia roleta VELUX

Vonkajšie rolety VELUX

Vonkajšia roleta VELUX

Nechajte poveternostné vplyv vonku –
s dobrou izoláciou a
útlmom hluku

Vonkajšia roleta VELUX

Absolútna tma
pre dobrý nočný spánok

Vonkajšia roleta

Od 371 € s DPH

Absolútna ochrana pred poveternostnými vplyvmi


Odporúčané pre typ miestnosti:

  • Výrazne nižšia vnútorná teplota
  • Účinná tepelná izolácia
  • Zníženie hluku z dažďa a krupobitia
  • Úplné zatemnenie
  • Ochrana strešného okna pred poškodením
  • Ochrana súkromia

Vonkajšia roleta VELUX, dokonale vhodná pre ľubovoľnú klímu či obdobie roka, zabraňuje, aby sa vaša miestnosť v lete príliš rozhorúčila, v zime ju udržuje teplou a umožňuje vám úplne zabrániť vnikaniu akéhokoľvek svetla do miestnosti v ľubovoľný čas dňa.


Farby

K dispozícii vo svetlosivej hliníkovej, tmavosivej hliníkovej (štandardne) a tmavosivej hliníkovej farbe s medeným obložením. 

Rolety VELUX sa pohybujú v bočných lištách, vyrobených z lakovaného hliníka. Taktiež sa dodávajú s vrchným krytom, ktorý je nádherne integrovaný do okna a skrýva roletu, keď sa táto nepoužíva.


Ktoré ovládanie rolety by som si mal zvoliť?

Vonkajšie rolety na solárny a elektrický pohon sú na diaľkové ovládanie a sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí majú strešné okná VELUX mimo dosah alebo tých, ktorí si želajú dodať svojej podkrovnej miestnosti extra nádych inovatívneho luxusu.

Po zapojení do systému VELUX ACTIVE sa navyše roleta bude zaťahovať automaticky na základe predpovede počasia.

Na diaľkové ovládanie a na elektrický pohon

Vonkajšia roleta s diaľkovým ovládaním na elektrické napájanie sa ovláda pomocou jednoduchého diaľkového ovládača. Jednoduché ovládanie zabezpečujú tri tlačidlá. Dostupné funkcie po stlačení sú otvoriť / zatvoriť / stop. Dodávaný nástenný ovládač je už z výroby spárovaný s roletou pre zjednodušenie a zrýchlenie montáže rolety.

Čo ak nemám strešné okno VELUX INTEGRA® na elektrický pohon? 

Ak nemáte elektrické strešné okno VELUX INTEGRA®, ale chceli by ste elektrickú roletu, potom vyskúšajte ovládací systém KUX 110. Vďaka nemu budete môcť používať elektrické rolety alebo vonkajšie rolety VELUX na manuálne ovládaných strešných oknách.

Na diaľkové ovládanie a na solárny pohon

Vonkajšia roleta s diaľkovým ovládaním a solárnym napájaním sa ovláda pomocou jednoduchého diaľkového ovládača. Jednoduché ovládanie zabezpečujú tri tlačidlá. Dostupné funkcie po stlačení sú otvoriť / zatvoriť / stop. Dodávaný nástenný ovládač je už z výroby spárovaný s roletou pre zjednodušenie a zrýchlenie montáže rolety.
Ak máte solárne napájané strešné okno INTEGRA, môžete rozšíriť možnosti ovládania o VELUX Active Riadiacu jednotku vnútorného prostredia. VELUX Active sa postará o automatické ovládanie výrobkov pre zaistenie čerstvého vzduchu. Ďalší benefit súvisí s možnosťou používania aplikácie na ovládanie celého systému.

Batérie so solárnym zdrojom zaistí dostatočné nabitie až pre 100 operácií a to aj v prípade, že slnko priamo nesvieti a batérie sa nenabíja.

Nájdite si cenu vašej vonkajšej rolety VELUX

Hľadáte alternatívu?

Ľahká vonkajšia roleta

Ľahká vonkajšia roleta na solárny pohon účinne chráni pred teplom a vďaka modernému dizajnu zapadne do každej strechy. Nepriepustná odolná tkanina zaisťuje úplnú tmu.
Vonkajšia markíza VELUX

Vonkajšia markíza

Vonkajšia markíza VELUX zabraňuje prechodu slnečných lúčov k oknu, čím citeľne znižujú vnútornú teplotu. Priehľadná tkanina neruší výhľad von a prepúšťa svetlo dovnútra.

Montážne návody

Tieto súbory PDF obsahujú podrobný, ilustračný návod, ktorý vás starostlivo prevedie všetkými jednotlivými krokmi procesu montáže. Na čítanie súboru vo formáte PDF potrebujete mať vo svojom počítači nainštalovaný program Acrobat Reader. Nástroj je bezplatný a jeho stiahnutie je možné bezplatne z Adobe.

Vonkajšia roleta VELUX – manuálne ovládaná
Vonkajšia roleta VELUX – s diaľkovým ovládaním a na elektrický pohon
Vonkajšia roleta VELUX – s diaľkovým ovládaním a na solárny pohon