Pozrite si galériu

RHL

Zatieňujúca roleta s háčikmi

Regulácia svetla a ochrana súkromia

Od 41 € vrátane DPH

Ušetrite 10 % v kombinácii s vonkajšiou markízou
Prezrieť balíčky

Zatieňujúca roleta VELUX s háčikmi predstavuje jednoduchý a ekonomický spôsob, ako zjemniť dopadajúce slnečné svetlo a dosiahnuť súkromie. Háčiky umožňujú nastaviť roletu do jednej z troch polôh tak, aby ste potlačili ostré slnečné svetlo a zachovali si súkromie.

  • Zvyšuje súkromie a rozptyľuje dopadajúce slnečné svetlo
  • Háčiky umožňujú nastavenie rolety do jednej z troch polôh – v tretine okna, v dvoch tretinách a úplne dole
  • Montáž za pár minút vďaka unikátnemu systému VELUX
  • Certifikácia OEKO-TEX® – žiadne škodlivé látky

Tiež sa vám môže páčiť

Ľahká vonkajšia roleta VELUX, ochrana pred teplom zvonka
Kombinácie zatemňujúcich a plisovaných roliet VELUX, ružové

Farby

Klasické farby vhodné pre každý domov a akýkoľvek priestor.

Ovládanie

Vnútorné rolety inštalované na strešných oknách je možné jednoducho ovládať manuálne alebo pomocou ovládacej tyče. Sú výborným riešením pre manuálne ovládané okná v prístupných výškach, najmä pokiaľ chcete meniť svetelné podmienky pomocou rolety len párkrát za deň. Rolety sa inštalujú zvnútra priamo na okenné krídlo. Okno je možné bez prekážok otvoriť a zavrieť aj so stiahnutou roletou.

 

Manuálne ovládanú roletu s háčikmi je možné nastaviť do 3 rôznych polôh. Stačí roletu jednoducho stiahnuť k jednému z 3 párov háčikov na vnútornej strane okna.


Pokiaľ je strešné okno príliš vysoko a na rolete nedosiahnete rukou, môžete ju ľahko stiahnuť aj vytiahnuť pomocou príslušenstva VELUX. Potrebujete ovládaciu tyč a adaptér pre ovládanie roliet s háčikmi. Pre pomoc s výberom môžete kontaktovať zákaznícke centrum VELUX.

Vezmite, prosím, na vedomie, že ovládanie strešných okien a na nich inštalovaných vnútorných tieniacich doplnkov pomocou ovládacej tyče nie je tak pohodlné ako ovládanie rúk. Pre vysoko umiestnené okná a najmä tie, kde je horná časť vyššie ako 3 metre nad úrovňou podlahy, preto odporúčame voliť výrobky s diaľkovým ovládaním na elektrický alebo solárny pohon.

Zistite cenu svojej zatieňujúcej rolety VELUX

Rýchla a ľahká montáž

Ľahká inštalácia a používanie

Rolety a žalúzie VELUX presne zodpovedajú rozmerom strešných okien. Vďaka tomu perfektne sedia a veľmi ľahko sa inštalujú – nehrozí žiadne zdržiavanie s vymeriavaním alebo upravovaním. Elegantný štíhly rám sa postará, aby vaša roleta zostala prakticky neviditeľná až do času, než ju budete potrebovať.

Montážny návod

Tieto súbory PDF obsahujú podrobný, ilustračný návod, ktorý vás starostlivo prevedie všetkými jednotlivými krokmi procesu montáže. Na čítanie súboru vo formáte PDF potrebujete mať vo svojom počítači nainštalovaný program Acrobat Reader. Nástroj je bezplatný a jeho stiahnutie je možné bezplatne z Adobe.

VELUX RHL - manuálne ovládaná