Výklopno-kývne strešné okno VELUX INTEGRA® GPU

Ak chcete dokonalé pohodlie a ničím nerušený výhľad, potom je tým pravým riešením diaľkovo ovládané výklopno-kývne strešné okno VELUX INTEGRA® GPU.

Okno je dostupné v bielom bezúdržbovom prevedení s dreveným jadrom, ktoré kryje vodotesná polyuretánová vrstva. Dažďový senzor zaistí automatické zatvorenie okna v prípade dažďa.

Hlavné výhody

 • Panoramatický výhľad s možnosťou otvorenia až do uhla 45°
 • Zabudované vetranie 
 • Systém izolácie ThermoTechnologyTM
 • Špeciálne tesnenie
 • Spodná ovládacia kľučka a horná rukoväť
 • Bezúdržbové prevedenie
 • Diaľkový ovládač
 • Dažďový senzor
 • Pripravené pre VELUX ACTIVE

Nájsť predajcu alebo montážnika


VELUX ACTIVE
ovládanie vnútorného prostredia

VELUX ACTIVE with NETATMO predstavuje jednoduchý spôsob, ako zlepšiť
kvalitu vnútorného prostredia vášho domu.

Senzory merajú teplotu, úroveň CO2 , vlhkosť a ovládajú vaše produkty
VELUX INTEGRA® . Môžete ich ovládať odkiaľkoľvek prostredníctvom
aplikácie VELUX ACTIVE.

Detaily produktu

Biele bezúdržbové s dreveným jadrom
 • ThermoTechnologyTM

  Špičkový systém izolácie VELUX ThermoTechnology ochráni okno pred vplyvmi počasia.

 • Prirodzené vetranie

  Vpustite do vášho domova čerstvý vzduch, aj keď ste preč alebo spíte bez toho, aby ste sa museli obávať o bezpečnosť alebo prítomnosti zlého počasia. Jednorazovým potiahnutím za jedinečnú hornú ovládaciu rukoväť umožníte čerstvému, filtrovanému vzduchu vnikať cez ventilačnú klapku.

 • Elektrické napájanie

  Elektricky ovládané strešné okno VELUX INTEGRA® GPU je napájané zo siete. S cieľom zjednodušiť a urýchliť montáž je jednoduchý nástenný ovládač už z výroby spárovaný so strešným oknom. Jednoduché ovládanie zabezpečujú tri tlačidlá. Dostupné funkcie po stlačení sú otvoriť / zatvoriť / stop. Ak máte niekoľko produktov rovnakého typu, môžete ich zoskupiť a ovládať súčasne. Pozrite sa vo videu, ako na to.

 • Dažďový senzor

  Čo keď začne pršať a vy nie ste doma, alebo nemáte čas hneď bežať zatvárať okná?

  Všetky naše strešné okná VELUX INTEGRA® sú vybavené dažďovým senzorom, ktorý okná automaticky zatvorí, ak začne pršať - už nikdy sa teda nebudete musieť strachovať, že vám dážď napácha v interiéri škody.

 • Jednoduché umývanie

  Ak chcete umyť vonkajšie sklo, otočte krídlo okna o 180 stupňov. Krídlo musí byť zaistené zasunutím valcového skrutky do puzdra v spodnej časti bočného rámu. Potom vyberte filter z filtrové koľajnice a umyte ho.

 • Bezúdržbové prevedenie

  Drevené jadro je chránené vodotesnou polyuretánovou vrstvou, ktorá je odolná aj voči prachu. Vďaka drevenému jadru sú zachované vynikajúce izolačné vlastnosti, polyuretánová vrstva zaisťuje dlhú trvanlivosť bez nutnosti čistenia a natieranie.

 • Ideálna kombinácia

  Strešné okná sú pripravené na jednoduchú a rýchlu montáž originálnych roliet a žalúzií VELUX pomocou systému Pick&Click!®.

Materiálové prevedenie

Strešné okno VELUX INTEGRA® GPU je k dispozícii v bielom bezúdržbovom prevedení s vonkajšou hliníkovou vrstvou a nízkoenergetickým bezpečnostným trojsklom. Viac informácií sa dozviete po rozkliknutí ponuky vpravo.

 • Biely bezúdržbový povrch

  Drevené jadro je chránené vodotesnou polyuretánovou vrstvou, ktorá je odolná aj voči prachu. Vďaka drevenému jadru sú zachované vynikajúce izolačné vlastnosti, polyuretánová vrstva zaisťuje dlhú trvanlivosť bez nutnosti čistenia a natierania.

 • Všetky strešné okná VELUX sa dodávajú s vonkajším oplechovaním zo sivého hliníka.

  Hliník

 • 66 – nízkoenergetické bezpečnostné trojsklo

  S redukciou vonkajšieho hluku, samočistiacou vrstvou a vrstvou proti roseniu vonkajšieho skla.

Nechajte sa inšpirovať

VELUX ACTIVE

Inteligentná domácnosť

Predstavte si, ako vaše strešné okno automaticky vpúšťa do vnútra čerstvý vzduch vo chvíli, keď to potrebujete. V horúcom popoludní sa vaše rolety automaticky zatiahnu, aby u vás doma zostalo príjemne.

Automatické riadenie ventilácie a tienenia VELUX

Automatické riadenie ventilácie a tienenia

Prichádza éra inteligentných domácností. Užite si dostatok denného svetla, vyvetraný interiér aj komfortnú teplotu vo všetkých ročných obdobiach. Vďaka diaľkovo ovládaným výrobkom VELUX bude zdravé vnútorné prostredie vo vašom domove zaistené automaticky.

VELUX - Inšpirujeme

Inšpirujeme

Priveďte denné svetlo a čerstvý vzduch všade tam, kde je potreba.

Pre odborníkov

Pokiaľ ste montážník, projektant, architekt alebo predajca, máme pre vás množstvo užitočných informacií o výrobkoch VELUX k stiahnutiu. Prejdite do našej sekcie pre odborníkov, kde nájdete produktové listy, montážne návody, technické detaily a 3D výkresy.

Technické parametre produktov, ako je sklon strechy, certifikáty a technické hodnoty, nájdete tu.

Stiahnite si technické podklady pre montáž strešných okien, tieniacich doplnkov, svetlovodov, svetlíkov a ďalších výrobkov VELUX.

Prezrite si technické výkresy, 3D BIM objekty alebo VELUX vizualizéry vnútorného prostredia.

Mohlo by vás tiež zaujímať

Zatemňujúca roleta

Zatemňujúca roleta VELUX poskytuje zatemnenie kedykoľvek počas dňa. Ideálne sa hodí pre spálne, kde je úplné zatemnenie svetla nevyhnutnosťou.

Vonkajšia markíza

Vonkajšia markíza VELUX ponúka účinnú ochranu pred prehrievaním, pretože odráža slnečné lúče ešte pred dopadom na sklennú tabuľu. Materiál markízy je priehľadný, takže váš výhľad si môžete užívať aj naďalej.

Sieťka proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu VELUX vám umožňujú užívať si čerstvý vzduch – bez akéhokoľvek hmyzu. Ovládajú sa jednoducho a hodia sa ku každému strešnému oknu VELUX. Keď sa sieťka proti hmyzu nepoužíva, je elegantne uložená vo svojom tenkom hliníkovom púzdre.