Premium

Strešný balkón VELUX 

GDL 3066
Strešný balkón VELUX  sa v priebehu pár sekúnd otvorí tak, aby vášmu podkroviu poskytol vlastné miesto pod slnkom. Inovatívny balkón pridá vášmu domovu vzduch, svetlo a fantastický výhľad. Nespornou výhodou je, že strešný balkón VELUX  v zatvorenom stave splýva so strechou.

Hlavné výhody

 • Užívajte si balkón v okamihu – VELUX GDL sa v priebehu pár sekúnd premieňa zo strešného okna na balkón.
 • Preneste exteriér do interiéru – vpustite viac prirodzeného denného svetla a čerstvého vzduchu.

 • Strešné okno alebo balkón – je to na vás – vrchná polovica sa otvára ako tradičné strešné okno.

Strešný balkón VELUX CABRIO v novej veľkosti

Detaily produktu

Drevo s čírym lakom
Drevo s bielym náterom
 • 1
  Denné svetlo a panoramatický výhľad

  Denné svetlo a panoramatický výhľad

  VELUX GDL  premení vaše strešné okno v priebehu pár sekúnd na balkón, takže môžete vyjsť von na čerstvý vzduch bez toho, aby ste opustili dom. Jednoducho tak otvoríte svoju izbu okolitému svetu a získate ten najlepší výhľad.
 • 2
  Ovládanie

  Ovládanie

  Horná časť balkóna je výklopno-kývne a otvára sa smerom nahor a von. Spodnú časť so zábradlím otvorte ťahom od seba. Prezrite si ovládanie.

 • 3
  ThermoTechnology

  ThermoTechnologyTM

  Špičkový systém izolácie VELUX ThermoTechnology ochráni okno pred vplyvmi počasia.
  Drevo s čírym lakom

  Drevo s bielym náterom

 • 4
  Prirodzené vetranie so zatvoreným oknom

  Prirodzené vetranie

  Vpustite do vášho domova čerstvý vzduch, aj keď ste preč alebo spíte bez toho, aby ste sa museli obávať o bezpečnosť alebo za prítomnosti zlého počasia. Jednorazovým potiahnutím za jedinečnú hornú ovládaciu rukoväť umožníte čerstvému, filtrovanému vzduchu vnikať cez ventilačnú klapku.
 • 5
  Jednoduché umývanie

  Jednoduché umývanie

  Ak chcete okno umyť, stačí odistiť spodnú kľučku a zatiahnutím za ventilačnú klapku ho pretočiť a zaistiť závlačkami na oboch stranách okna.
  Zabudovaný vzduchový filter poskytuje zdravší obytný priestor, pretože zabraňuje vniknutiu prachu a hmyzu do vášho domova. Filter ľahko očistíte vysávačom.
 • 6
  Sada pre údržbu

  Sada pre údržbu

  Ak chcete predĺžiť životnosť vášho strešného okna VELUX alebo chcete aby vyzeralo opäť ako nové, ste na správnom mieste.

  VELUX ponúka dlhý rad výrobkov, ktoré prídu vhod, ak chcete nahradiť vzduchový filter, opraviť škrabanec, premazať pánty alebo obmeniť náter.

 • 7
  Rýchla a jednoduchá montáž

  Rýchla a jednoduchá montáž roliet a žalúzií

  Strešné okná sú pripravené na jednoduchú a rýchlu montáž originálnych roliet a žalúzií VELUX.

Materiálové prevedenie

Strešné okná VELUX kategórie Premium ponúkame v niekoľkých povrchových úpravách, zaskleniach a spôsoboch ovládania. Viac informácií sa dozviete po rozkliknutí ponuky vpravo.


 • Vnútorná úprava
  Strešné balkóny dodávame v drevenom prevedení s čírym lakom alebo bielym náterom.
 • Vonkajšia úprava
  Všetky strešné okná VELUX sa dodávajú s vonkajším oplechovaním zo sivého hliníka. Taktiež si môžete zvoliť meď, titánzinok alebo farebný hliník.
 • Zasklenie
  Trojsklo

Pre odborníkov

Pokiaľ ste montážník, projektant, architekt alebo predajca, máme pre vás množstvo užitočných informacií o výrobkoch VELUX k stiahnutiu. Prejdite do našej sekcie pre odborníkov, kde nájdete produktové listy, montážne návody, technické detaily a 3D výkresy.Mohlo by vás tiež zaujímať...

Premium

Premium