Premeňte svoje priestory na obľúbené miesta.

Rozrastajúce sa rodiny potrebujú viac denného svetla. Preto sa VELUX zaviazal prinášať denné svetlo, čerstvý vzduch a energeticky účinné riešenia, ktoré uspokoja špecifické potreby každej rodiny – aj tej vašej.

Spokojní zákazníci


"Svetlo je našou prioritou. Veríme, že dostatok svetla dá vyniknúť samotnej architektúre a zároveň spríjemní bývanie." —

Yuri Cernak

"Sedíme pri jedálenskom stole a pozeráme sa na starú slivku alebo pozorujeme vtáky a veveričky – taká kvalita života je jednoducho na nezaplatenie. Sme nadšení väčším množstvom svetla a naozaj sa v dome cítime ako doma." —

Bernhard Kram

Inšpirácia je ešte len začiatok

Inšpirácia je ešte len začiatok

Inšpirujte sa aj vy našimi nápadmi ako si presvetliť domov. Preskúmajte riešenie strešných okien VELUX a zaistite svojej rodine dokonalý priestor pre život.

Viac miesta

Pustite svetlo dovnútra

Pokiaľ ide o spôsoby využitia podkrovia, vieme, že každá rodina je iná. Niektorí môžu snívať o útulnom hracom kútiku pre svoje ratolesti, iní si želajú pokojnú domácu pracovňu alebo extra izbu pre hostí. Nech už sú vaše predstavy akékoľvek, strešné okná VELUX vám pomôžu maximálne využiť váš podkrovný priestor vďaka sile denného svetla, ktorá ho premení na príjemné a útulné miesto, ktoré vyhovuje potrebám vašej rastúcej rodiny.

Viac svetla, viac miesta

S tým, ako sa vaša rodina rozrastá, rastie aj potreba ďalšieho obytného priestoru. Či už potrebujete ďalšiu spálňu, herňu alebo študovňu, strešné okná VELUX ponúkajú inovatívne riešenie na rozšírenie vašej obytnej plochy bez nutnosti nákladných prístavieb alebo renovácií.

Viac priestoru, viac zábavy

Ako deti rastú, dôležitosť oddelených izieb sa stáva zrejmou. Súkromie a nezávislosť sú kľúčovými faktormi ich rozvoja. Naše portfólio strešných okien a doplnkov vám umožňuje vytvoriť pre každé dieťa odlišné a pohodlné priestory a poskytnúť mu vlastné útočisko, kde môže objavovať, učiť sa a rásť.

Energetická úspornosť

Vďaka lepšej izolácii strešné okná VELUX pomáhajú vytvárať príjemné vnútorné prostredie a znižujú potrebu nadmerného vykurovania a chladenia. To vedie nielen k zníženiu účtov za energie, ale tiež prispieva k zelenšej budúcnosti tým, že minimalizuje spotrebu energie a jej vplyv na životné prostredie.

Šetrite peniaze a energie so strešnými oknami VELUX!

Inštaláciou strešných okien VELUX môžete zvýšiť energetickú účinnosť svojho domu.

Energetická účinnosť je pre rodiny na prvom mieste a je prioritou aj pre nás. Snažíme sa poskytovať udržateľné riešenia, ktoré nielen znižujú dopad na životné prostredie, ale aj šetria náklady na energie.

Znížte náklady na vykurovanie vďaka novým strešným oknám

Nové strešné okná môžu mať až trikrát* lepší tepelný výkon ako staré okná, čo sa môže prejaviť výraznými úsporami za energie.

*Ak vymeníte staré strešné okno VELUX zakúpené pred rokom 2003 za nové strešné okno VELUX Štandard Plus, znížia sa tepelné straty o 64 % (staré strešné okno s hodnotou Uw = 2,8 W/m2K v porovnaní s novým strešným oknom Štandard Plus so zasklením 64 s hodnotou Uw = 1,0 W/m2K).

Ušetrite na účtoch za svietenie

Strešné okná sú nízkoenergetickým zdrojom prirodzeného svetla. Sú dvakrát účinnejšie ako fasádne okná a môžu znížiť potrebu umelého osvetlenia až o 20 % v domácnostiach a o 60 % v kanceláriách.

Šetrite energie vďaka prirodzenému vetraniu

Strešné okná využívajúce prirodzené vetranie sú ďaleko energeticky účinnejšie ako klimatizácia a až štyrikrát účinnejšie ako vetranie iba fasádnymi oknami.