Kúpeľňa 

Predstavte si začínať deň rannou sprchou, prebudením sa na prirodzené svetlo a čerstvý vzduch, ktorý zaplní vašu kúpeľňu. Vďaka strešnému oknu môžete túto predstavu premeniť na realitu. 

Vykročte do dňa správnou nohou 

Kúpeľne dlho slúžili najmä ako funkčné priestory našich domácností a ponúkali minimálny priestor na kreatívny dizajn. To však chceme zmeniť. Ste pripravení vniesť do svojej kúpeľne nový vzhľad a pocit vďaka prirodzenému svetlu a vzduchu? Povieme vám malé tajomstvo. Pozrite sa nahor a povedzte „ahoj” vašej piatej stene! 

Prejdite nadol a zistite, ako sa dostať o krok bližšie k najlepšiemu ránu, aké ste kedy zažili 

Máte tmavú kúpeľňu pripomínajúcu skôr jaskyňu, ktorá potrebuje prirodzené svetlo? Nebaví vás neustále nastavovať žalúzie, keď sa idete sprchovať? Získanie správnej kombinácie prirodzeného svetla a súkromia v kúpeľni môže vyžadovať čas a námahu. VELUX prichádza s jednoduchým riešením: montáž strešných okien alebo svetlovodov do kúpeľne je skvelým spôsobom, ako získať vyvážené prirodzené svetlo počas dňa bez straty súkromia. 

Čím viac okien namontujete, tým viac denného svetla získate. Je to jednoduché.   

Kúpeľňa – vaša zóna oddychu a osvieženia

Kde, čo, ako?

Ktoré strešné okná si máte kúpiť? S akým príslušenstvom? Ktoré kombinácie poskytujú maximálny komfort? Spoznajte svoje riešenie na mieru... v našom online katalógu!

Aký je rozsah vášho projektu?

Súvisiace články

Prečo VELUX?

Premena priestorov

Naše riešenia na získanie denného svetla vám pomôžu získať ďalší obytný priestor pod strechou a dodať vášmu domu neporovnateľnú hodnotu, získať pocit pohody a nové zážitky z priestoru.

Zvýšenie hodnoty nehnuteľnosti 

Môžete si byť istí, že vaša investícia do produktov a riešení VELUX zvýši hodnotu vašej nehnuteľnosti a vráti sa späť aj s úrokmi.

Pokoj v duši vo vašej domácnosti

Vďaka našej širokej ponuke vonkajších a vnútorných roliet, náhradných dielov a opráv máte istotu, že získate ten najlepší možný zážitok.

Sme tu na to, aby sme vám pomohli

Náš tím je odhodlaný zaistiť vašu maximálnu spokojnosť – od okamihu kontaktu cez poradenstvo až po konečnú montáž.

Kvalita bez kompromisov

Vaše potreby sú našim kompasom. Naše produkty neustále vyvíjame a zdokonaľujeme už od roku 1941 a vyrábame ich s ohľadom na trvanlivosť.

Zodpovedná voľba:

Môžete zlepšiť kvalitu svojho života pomocou udržateľných riešení, ktoré sú prínosné pre vás a ohľaduplné voči planéte.