Žalúzie VELUX, ikona
Pozrite si galériu

PAL

Žalúzie

Od 99 € s DPH

Žalúzie VELUX ponúkajú nadčasový vzhľad klasických žalúzií v modernej, ľahko čistiteľnej verzii. S týmito žalúziami, odolnými proti vlhkosti, získate vždy potrebný pomer medzi množstvom svetla a súkromím – perfektné pre kúpeľne, kuchyne a ďalšie vlhké miestnosti. 

  • Odolné voči vlhkosti – ideálne pre kúpeľne a kuchyne
  • Ľahko čistiteľné
  • Ovládanie bez lanka posúvnym jazdcom
  • Vyhotovenie s bielou alebo striebornou bočnou lištou

Farby

Lišty na žalúziách sú 35 mm široké a vyrobené z lakovaného hliníka. 
Ich farba je z oboch strán rovnaká.

K dispozícii s bielymi a striebornými bočnými lištami

Žalúzie VELUX, biele bočné profily
Žalúzie VELUX, hliníkové bočné profily

Rolety sú usadené v bočných lištách, ktoré uľahčujú ich ovládanie. Vyberte si biele alebo strieborné bočné profily. Biele bočné profily dokonale ladia s bielymi strešnými oknami VELUX.

Manuálne ovládanie s ovládacou rukoväťou


Manuálne ovládané žalúzie sa používajú veľmi ľahko. Na rozdiel od tradičných žalúzií je žalúzia VELUX bezpovrázková. Preto žalúziu prispôsobujete pomocou ovládacej rukoväte pripevnenej k spodku rolety. Jednoducho uchopte ovládaciu rukoväť a vytiahnite alebo stiahnite žalúziu, koľko si želáte. Ak si želáte nakloniť lišty a nastaviť smer vnikajúceho svetla, jednoducho posuňte naklápací mechanizmus v pravej bočnej lište hore alebo dole. Naklápací mechanizmus je možné nastaviť do ľubovoľnej polohy pozdĺž bočnej lišty.

Na uľahčenie ovládania manuálne ovládanej žalúzie pomocou ovládacej rukoväte si taktiež môžete zakúpiť ovládacie tyče, nadstavce k tyči a adaptéry pre tyč.
Žalúzie VELUX – manuálne ovládanie

Zistite cenu svojich žalúzií VELUX

Rýchla a ľahká montáž

Ľahká inštalácia a používanie

Rolety a žalúzie VELUX presne zodpovedajú rozmerom strešných okien. Vďaka tomu perfektne sedia a veľmi ľahko sa inštalujú – nehrozí žiadne zdržiavanie s vymeriavaním alebo upravovaním. Elegantný štíhly rám sa postará, aby vaša roleta zostala prakticky neviditeľná až do času, než ju budete potrebovať. 

Montážny návod

Tieto súbory PDF obsahujú podrobný, ilustračný návod, ktorý vás starostlivo prevedie všetkými jednotlivými krokmi procesu montáže. Na čítanie súboru vo formáte PDF potrebujete mať vo svojom počítači nainštalovaný program Acrobat Reader. Nástroj je bezplatný a jeho stiahnutie je možné bezplatne Adobe.

Žalúzie VELUX –  manuálne ovládané

Skombinujte tento produkt s...

Markíza VELUX
Sieťka proti hmyzu VELUX