Zadovážte si kompletný systém strešných okien vo výhodnom sete

Vyberte si okno Standard Plus s lemovaním podľa vašej strešnej krytiny a zvoľte k nemu systém diaľkového ovládania pre váš komfort, alebo systém pre absolútnu kontrolu nad teplotou a množstvom svetla v miestnosti.

Nájdite predajcu a montážnika

Použite náš interaktívny vyhľadávač na rýchle zobrazenie predajcu alebo montážnika výrobkov VELUX vo vašom okolí – stačí len zadať názov vášho bydliska!

Kompletný systém okien pre dokonalú funkčnosť a pohodu v podkroví

Strešné okno
Privádza denné svetlo a čerstvý vzduch do vášho podkrovia. Rad Standard so základnými funkciami, Standard Plus pre ďalšiu úsporu energie a vyšší komfort, rad Premium pre dosiahnutie maximálneho luxusu a pohodlia napríklad pomocou automatizácie domácnosti.
Hydroizolačné fólie
Plisovaná hydroizolačná sada tvorí tesný spoj medzi strešným oknom a podstrešnou fóliou. Zaisťuje izoláciu okenného rámu voči zafukovaniu a prípadnej skondenzovanej vlhkosti pod strešnou krytinou. Uľahčuje napojenie rámu okna na hydroizolačnú fóliu v streche.
Parotesná fólia
Parotesnosť a vzduchotesnosť okien zaistí parotesná fólia. Spolu s hydroizolačnou fóliou eliminuje tepelné mosty v okolí okien. Je založení do drážky v ráme strešného okna VELUX a následne spojená s parotesnou fóliou v strešnom plášti.
Vnútorná roleta
Skvele zatemní celú izbu, alebo len zmäkší svetlo prechádzajúce oknom. Jednoducho sa montujú a poskytnú vám súkromie a možnosť rozptýliť denné svetlo podľa vašich potrieb alebo len obmedziť prísun lúčov do určitej výšky izby.
Lemovanie
Lemovanie zaisťuje vodotesné napojenie strešného okna na strešný plášť tým najlepším spôsobom. Je možné vyberať lemovanie pre ľubovoľný typ krytiny a z niekoľkých materiálov, aby bolo napojenie nielen funkčné z praktického hľadiska, ale aj estetického.
Zatepľovací rám
Zatepľovací rám s flexibilnou penou na utesnenie a bezpečné osadenie do strešnej konštrukcie. Zaisťuje účinnú izoláciu okolo strešného okna. Uľahčuje montáž, ktorá je rýchla a správna. Znižuje nebezpečenstvo vzniku tepelných mostov a šetrí energiu.
Ostenie
Prefabrikované ostenie pre ľahké a vzduchotesné vnútorné dokončenie. Ideálny bezúdržbový variant vnútorného ostenia s nábehmi pod a nad strešným oknom. Biele prevedenie zaisťuje odraz a rozptyl denného svetla do miestnosti.
Vonkajšia roleta
Je dokonalým riešením pre ktorúkoľvek klímu alebo ročné obdobie. V lete bráni prehrievaniu miestnosti, v zime v izbách udržiava teplo. Môžete s ňou zabrániť prístupu svetla do domu v ktorúkoľvek časť dňa. Ochráni vaše súkromie a obmedzí hluk z dažďa a krúpobytia.

Máte projekt so strešnými oknami a potrebujete poradiť?

Ozvite sa nám.

*
*
*
Spracovanie osobných údajov
*