Automatické riadenie vnútorného prostredia VELUX ACTIVE

VELUX ACTIVE s technológiou NETATMO pomôže zlepšiť vnútorné prostredie vášho domu. Systém VELUX ACTIVE sleduje kvalitu vzduchu v interiéri aj miestnú predpoveď počasia. Senzory merajú teplotu, koncentráciu CO2 a vlhkosti a automaticky ovládajú diaľkovo ovládané výrobky  VELUX INTEGRA®.
Pred búrkou systém vyvetrá a v horúcich dňoch zatiahne rolety ešte skôr, ako sa do okien oprie slnko. Pomocou aplikácie VELUX ACTIVE môžete rolety a markízy ovládať odkiaľkoľvek.

Užite si produkty VELUX INTEGRA® na maximum

VELUX ACTIVE spája vaše výrobky VELUX INTEGRA® dohromady, vďaka čomu rolety a vonkajšie rolety automaticky chránia váš domov pred nadmerným teplom a otvárajú vaše strešné okná, čím umožňujú vniknutie vánku a udržujú zdravú kvalitu vzduchu. Všetko navyše ovládate pomocou intuitívnej aplikácie VELUX ACTIVE with NETATMO.
Praktické, však? Prezrite si výrobky VELUX INTEGRA®.

Detaily produktu

VELUX ACTIVE
 • 1
  Základný balíček VELUX ACTIVE
  Obsah základného balíčku: jeden senzor vnútornej klímy, jeden centrálny vypínač a jedna komunikačná jednotka. Na inštaláciu VELUX ACTIVE vo vašej domácnosti je nutný základný balíček aj mobilná aplikácia.
 • 1a
  Centrálny vypínač VELUX ACTIVE
  Cestou von ťuknite na centrálny vypínač, aby sa zatvorili vaše strešné okná VELUX INTEGRA®. Vetranie cez ventilačnú klapku zostane aktivované.

  Odporúča sa nainštalovať jeden vypínač pre každý východ z domu.

 • 1b
  Senzor vnútornej klímy VELUX ACTIVE
  Senzor vnútornej klímy nepretržite meria teplotu, vlhkosť a kvalitu vzduchu (hladiny CO2) v miestnosti.

  Pomocou vypínača na senzore otvoríte a zatvoríte diaľkovo ovládané strešné okná VELUX INTEGRA®.

  Pre každú miestnosť s výrobkami VELUX INTEGRA® sa odporúča inštalovať jeden senzor vnútornej klímy.

 • 1c
  Komunikačná jednotka VELUX ACTIVE
  Komunikačná jednotka prepája výrobky VELUX INTEGRA®, senzor vnútornej klímy a centrálny vypínač. Taktiež sa pripája k internetu cez váš Wi-Fi router a umožňuje tak prevádzku vašich výrobkov VELUX INTEGRA® z vášho smartfónu. Komunikačná jednotka je súčasťou základného balíčku.

  Pre každý dom alebo byt je potrebná iba jedna komunikačná jednotka.

<h2>Jedna aplikácia, nekonečné možnosti</h2>

 • Prehľad domácnosti
  Získajte úplnú kontrolu nad svojou vnútornou klímou pomocou aplikácie VELUX ACTIVE with NETATMO. Skontrolujte, či sú všetky okná zatvorené.
 • Dobré ráno a dobrú noc

  Dobré ráno a dobrú noc

  K dispozícii sú vopred definované skratky na otváranie a zatváranie všetkých roliet a vonkajších roliet pre slnečné rána a na zaručenie kvalitného nočného spánku.
 • Jednoduchý odchod

  Jednoduchý odchod

  Strešné okná VELUX INTEGRA® zatvoríte jediným dotykom a vetrať môžete v bezpečnej vetracej polohe. Ponúka rovnaké funkcie ako prepínač odchodu VELUX ACTIVE.
 • Status miestnosti

  Stav vnútornej klímy

  Monitorujte teplotu, vlhkosť a hladinu CO2 v každej miestnosti* a zistite, či je potrebné zlepšiť klímu v interiéri.

  * Zakúpte si doplnkové senzory vnútornej klímy VELUX ACTIVE na monitorovanie ďalších miestností pomocou výrobkov na elektrický pohon VELUX INTEGRA® (napríklad kuchyne, obývačky, kúpeľne, spálne a detskej izby).’
 • Pohodlné ovládanie

  Pohodlná prevádzka

  Otvárajte a zatvárajte svoje strešné okná, rolety a vonkajšie rolety VELUX INTEGRA® odkiaľkoľvek.
 • Prispôsobte si vnútornú klímu

  Prispôsobte si vnútornú klímu

  Vopred definované nastavenia možno jednoducho zmeniť, napríklad úroveň prispôsobenej teploty a frekvenciu každodenného vetrania
 • Skupinové ovládanie

  Skupinové ovládanie

  Ovládajte jeden alebo viac výrobkov jediným klepnutím. Jedným ovládaním naraz zabezpečte, aby sa vaše okná, rolety alebo vonkajšie rolety javili synchronizované.
 • Ochrana proti poveternostným vplyvom

  Ochrana proti poveternostným vplyvom

  Upravte svoje preferencie podľa toho, za akých poveternostných podmienok necháte svoje okná otvárať. Je príliš veterno, príliš chladno alebo možno príliš horúco? Nerobte si starosti, ACTIVE bude robiť to, čo si želáte.
 • Aplikácie pre každého v domácnosti

  Aplikácie pre každého v domácnosti

  Zdieľajte prístup a dajte každému vo vašej domácnosti príležitosť obsluhovať výrobky z jeho vlastného smartphonu.

Funguje VELUX ACTIVE so všetkými výrobkami VELUX? Takmer

VELUX ACTIVE je kompatibilný s väčšinou výrobkov VELUX vrátane celého produktového radu VELUX INTEGRA®. Skontrolujte sprievodcu kompatibilitou, aby ste zistili, či sú vaše výrobky kompatibilné, alebo navštívte stránku podpory s často kladenými otázkami, kde nájdete odpovede na všetky ďalšie často kladené otázky.

Ste používateľom VELUX App Control?

Kedykoľvek môžete prejsť z VELUX App Control na naše kompletné riešenie vnútornej klímy VELUX ACTIVE with NETATMO, vďaka ktorému bude váš domov neustále svieži a zdravý.

Aktualizácia je jednoduchá a vyžaduje iba zakúpenie senzora vnútorného prostredia VELUX ACTIVE.

Ste používateľom VELUX App Control?

Kedykoľvek môžete prejsť z VELUX App Control na naše kompletné riešenie vnútornej klímy VELUX ACTIVE with NETATMO, vďaka ktorému bude váš domov neustále svieži a zdravý.

Aktualizácia je jednoduchá a vyžaduje iba zakúpenie senzora vnútorného prostredia VELUX ACTIVE.

Tiež by vás mohlo zaujímať...