Inteligentné strešné okná

Je načase prestať sa báť, že vám strešným oknom domov naprší. Pustiť z hlavy starosť o pravidelné vetranie a sťahovanie roliet. Dýchať len svieži vzduch a už nikdy nebojovať s plesňou. Žiť v istote, že deti majú dostatok denného svetla na učenie i hranie. V pokoji a pohodlí si vychutnávať čarovné strešné výhľady. Mať svoj zdravý domov jednoducho pod palcom.
Nezáleží na tom, ako ďaleko ste na ceste k inteligentnej domácnosti. VELUX má riešenie pre každú situáciu:

Chcem do svojho SmartHome zapojiť strešné okná

... a tiež svetlíky, rolety a markízy. Všetky diaľkovo ovládané výrobky vie VELUX komunikovať na rôznych platformách a ľahko ich zapojíte do svojho komplexného SmartHome systému.

Chcem ovládať strešné okná mobilom a mať zdravý domov

Vetranie a tienenie riadite cez aplikáciu v mobile. Alebo to nechajte na šikovnom sluhovi, ktorý postráži aj predpoveď počasia a automaticky zaistí zdravú vnútornú klímu.

Chcem diaľkovo ovládané strešné okná

Komfort pod strechou? Sedíte na gauči a jedným stlačením prsta ovládate svoje strešné okná na elektrický alebo solárny pohon. Keď sa vám zachce, kedykoľvek ich premeníte na inteligentné.

Chcem svoje strešné okná doplniť motorom

Z ručne otváraných kyvných strešných okien ľahko urobíte diaľkovo ovládané. Stačí dokúpiť motor a cesta k inteligentnej domácnosti je voľná!