Kombinácia zatemňujúcej a plisovanej rolety VELUX, prevedenie rosa, zatemnenie, priesvitná
Pozrite si galériu

DFD

Kombinovaná roleta

Od 99 € s DPH

Kombinovaná roleta VELUX spája v jednom výrobku zatemňujúcu roletu pre dokonalý spánok a plisovanú roletu pre reguláciu svetla. Vďaka možnostiam zatemnenia aj mäkkého rozptýlenia denného svetla predstavuje flexibilné riešenie pre miestnosti používané na viac účelov, ako sú detské alebo obývacie izby a domáce pracovne.

  • Dve rolety v jednom balení – úplné zatemnenie a regulácia svetla
  • Nová kolekcia moderných farieb
  • 9 vzorov z Kolekcie na dobrú noc alebo vlastné farby z kolekcie Colour by You
  • Manuálne ovládanie
  • Vyhotovenie s bielou alebo striebornou bočnou lištou

Farby

Od klasiky až po nové trendy - kolekcia roliet VELUX je plná štýlových farieb a jemných vzorov, ktoré sa hodia do každého domu a priestoru.
Všetky varianty roliet sú k dispozícii v rôznych farbách. Môžete si vybrať ladiace alebo kontrastné farby, a vytvoriť si tak interiér podľa svojich predstáv.
Plisovaná roleta je vždy v bielej farbe.
Kolekcia detských vzorov je k dispozícii pre zatemňujúce a kombinované rolety.

K dispozícii s bielymi a striebornými bočnými lištami

 
Kombinácia zatemňujúcej a plisovanej rolety VELUX, biele bočné profily
Kombinácia zatemňujúcej a plisovanej rolety VELUX, hliníkové bočné profily

Rolety sú usadené v bočných lištách, ktoré uľahčujú ich ovládanie. Vyberte si biele alebo strieborné bočné profily. Biele bočné profily dokonale ladia s bielymi strešnými oknami VELUX.

Manuálne ovládanie s ovládacou lištou a plynulým polohovaním

Kombinovaná roleta VELUX je pripevnená k vrchnému krytu a pohybuje sa v bočných lištách, ktoré zabezpečujú hladké fungovanie a plynulé plohovanie na okne. 

Roleta má dve ovládacie rukoväte, ktoré sa môžu nastaviť nezávisle, hoci obe látky sú pripevnené jedna k druhej: prvá ovládacia rukoväť je umiestnená medzi dvoma látkami, druhá na spodku plisovanej látky. Tým sa ľahko reguluje, koľko vnikajúceho svetla sa zatemní, koľko sa rozptýli a koľko prirodzeného svetla sa nechá vnikať do miestnosti. Jednoducho použite ovládaciu rukoväť a vytiahnite alebo stiahnite ju, koľko si želáte.

Na uľahčenie ovládania manuálne ovládanej rolety si môžete zakúpiť taktiež ovládacie tyče, nadstavce k tyči a adaptéry pre tyč.
Zatemňujúce rolety VELUX, manuálne ovládanie

Zistite cenu svojej kombinovanej rolety VELUX

Rýchla a ľahká montáž

Ľahká inštalácia a používanie

Rolety a žalúzie VELUX presne zodpovedajú rozmerom strešných okien. Vďaka tomu perfektne sedia a veľmi ľahko sa inštalujú – nehrozí žiadne zdržiavanie s vymeriavaním alebo upravovaním. Elegantný štíhly rám sa postará, aby vaša roleta zostala prakticky neviditeľná až do času, než ju budete potrebovať.

Montážny návod

Tieto súbory PDF obsahujú podrobný, ilustračný návod, ktorý vás starostlivo prevedie všetkými jednotlivými krokmi procesu montáže. Na čítanie súboru vo formáte PDF potrebujete mať vo svojom počítači nainštalovaný program Acrobat Reader. Nástroj je bezplatný a jeho stiahnutie je možné bezplatne z Adobe.

Kombinovaná roleta VELUX – manuálne ovládaná

Tiež sa vám môže páčiť

Ľahká vonkajšia roleta VELUX, ochrana pred teplom zvonka
Plisovaná úplne zatemňujúca energeticky úsporná roleta VELUX, zelená