Ľahká vonkajšia roleta
na solárny pohon

Od 327 € s DPH

Účinnná ochrana pred teplom a úplné zatemnenie

Ľahká vonkajšia roleta VELUX účinne chráni pred teplom a v slnečných dňoch udržuje doma príjemné prostredie. Nepriepustná tkanina zaisťuje tmu pre dokonalý spánok.

Moderný dizajn rolety krásne zapadne do strechy a vopred spárovaný diaľkový ovládač uľahčuje inštaláciu aj následné používanie.

Tento produkt nie je dočasne k dispozícii. O dostupnosti na našom webe vás budeme priebežne informovať.

Prezrieť fotogalériu

Dostupné farby

K dostaniu s odolnou a pevnou polyesterovou tkaninou s obojstranným PVC poťahom v čiernej farbe s bočnými lištami vyrobenými z lakovaného hliníka. Horný kryt je začlenený do okna a roleta sa v ňom schová, keď ju práve nepoužívate.
Solárne napájaný diaľkový ovládač na strešné okná a doplnky VELUX

Diaľkové ovládanie na solárny pohon

Ľahká vonkajšia roleta ponúka komfortné diaľkové ovládanie na solárny pohon. Vopred spárovaný jednoduchý nástenný ovládač uľahčuje inštaláciu i následné ovládanie.
 
Pre ešte väčší komfort môžete roletu zapojiť do systému VELUX ACTIVE with NETATMO. Inteligentné senzory vnútorného prostredia neustále monitorujú vnútornú teplotu, vlhkosť a úroveň CO2 a podľa nameraných údajov otvárajú alebo zatvárajú strešné okná, rolety a žalúzie úplne automaticky.

Technické informácie

  • Odporúčaný sklon strechy pre inštaláciu 15–90°
  • Kompatibilné tiež so strešnými oknami predchádzajúcej generácie*
  • Napájanie solárnymi článkami zabudovanými v hornej časti
  • Komunikácia na platforme io-homecontrol®
  • Kompatibilná s VELUX ACTIVE with NETATMO
  • Kompatibilná s Apple HomeKit

*Inštalácia na strešné okná predchádzajúcej generácie (napr. GGL 306) vyžaduje adaptér ZOZ 238.

Zistite cenu ľahkej vonkajšej rolety VELUX

Hľadáte alternatívu?

Vonkajšia roleta VELUX na solárny pohon

Vonkajšia roleta

Vonkajšia roleta VELUX je ideálna na každú ročnú dobu. V lete chráni interiér pred horúčavou, v zime v ňom pomáha udržať teplo a blokuje všetko prichádzajúce svetlo kedykoľvek počas dňa.
Vonkajšia markíza VELUX

Vonkajšia markíza

Vonkajšia markíza VELUX zabraňuje prechodu slnečných lúčov k oknu, čím citeľne znižujú vnútornú teplotu. Priehľadná tkanina neruší výhľad von a prepúšťa svetlo dovnútra.

Rolety a žalúzie VELUX

Originálne rolety a žalúzie VELUX neodmysliteľne patria ku strešným oknám VELUX. Vyrábame najširší sortiment roliet a žalúzií ku strešným oknám na trhu, ktoré dokonale sedia na strešných oknách, tvoria skvelý súlad a spoľahlivo fungujú dlhé roky.
Rolety a Žalúzie VELUX - katalog 2020